Quantcast
لوکتو | نسخه‌ جدیدی از سری Legend of Zelda در دست ساخت است
ورود عضویت

نسخه‌ جدیدی از سری Legend of Zelda در دست ساخت است

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 04 آذر 1397
نسخه‌ جدیدی از سری Legend of Zelda در دست ساخت است

در یکی از نمایش‌های اخیر خبرگزاری Game Informer، دبیر ارشد، امران خان (Imran Khan)، با یک شوخی گفت که هواداران سری Legend of Zelda و نیتندو نیاز نیست برای عنوان بعدی زیاد صبر کنند.

 

در ادامه این نمایش، بن هانسون (Ben Hanson) تهیه کننده ویدئو، ادامه داد که ممکن است که در آینده یک Legend of Zelda چند نفره را شاهد باشیم، با حالتی که بازی چند قهرمان داشته باشد. در پاسخ به این پیش‌بینی جالب، خان جوابی عجیب داد:

«من فقط به این فکر می‌کنم که چه چیزی در این رابطه بگویم، افسانه زلدای بعدی به احتمال زیاد بسیار زودتر از چیزی که انتظارش را داریم منتشر خواهد شد، بعد از ضبط با تو (بن هانسون) بیشتر صحبت می‌کنم.»

اینطور که پیداست خان اطلاعات زیادی در رابطه با این موضوع دارد، یا حداقل اطلاعاتی که ما از آن‌ها خبر نداریم. دومین چیزی که می‌توان از این نمایش فهمید این است که بازی به احتمال زیاد چند نفره باشد چرا که زمانی که هانسون در رابطه با بازی حدسش را گفت، خان در جواب به او گفت:«دقیقا اینطور نیست».

 

با توجه به جواب‌های غیر طبیعی خان می‌توان فهمید که بازی سبکی خاص خواهد داشت و البته خان از این موضوع کاملا با خبر است.

 

در هر حال، بهتر است این خبر را خیلی جدی نگیرید، چرا که ممکن است مثل شایعات و اخبار ناموثق زیادی که در طول روز می‌شنویم باشد. ممکن است این جواب‌ها و صحبت‌های خان فقط نظرات او بوده باشند و فقط زمانی که بازی معرفی شود، می‌توانیم متوجه این مسئله شویم. از طرفی دیگر هم ممکن است که او فقط قصد دست انداختن هواداران را داشته باشد، پس با تاکید می‌گوییم که بهتر است خبر را خیلی جدی نگیرید.

 

در هر حال هرچه Legend of Zelda بیشتر، بهتر، پس می‌توانیم با همین خبر هم کمی به عنوان بعدی امیدوارتر باشیم.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب