Quantcast
لوکتو | تعدادی از بازیکن ها درحال تجربه بازی Red Dead Online هستند
ورود عضویت

تعدادی از بازیکن ها درحال تجربه بازی Red Dead Online هستند

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آذر 1397
تعدادی از بازیکن ها درحال تجربه بازی Red Dead Online هستند

به روز‌های انتشار بازی Red Dead Online بسیار نزدیک شده‌ایم و در همین روزها بزودی شاهد انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 خواهیم بود. با توجه به این که می‌دانیم محتوای این بخش مورد انتظار در حال حاضر، درون بازی اصلی وجود دارد، باز هم اینکه بخش آنلاین بازی چگونه خواهد بود بسیار برایمان هیجان انگیز است.

 

چند هفته قبل مدیر عامل شرکت Take-Two، استراوس زلینسکی (Strauss Zelnick) توضیح داد که بتای Red Dead Online با بروز مشکلاتی، کمی دچار تاخیر شده و در اواخر ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

 

اما امروز متوجه شدیم که به نظر می‌رسد برخی از بازیکن‌ها در حال حاضر به بخش آنلاین بازی دسترسی دارند و به نظر می‌رسد برای این افراد، بازی Red Dead Online منتشر شده است. خبری که از طرف خبرگزاری Ultragamerz منتشر شد، نشان می‌دهد که یکی از تروفی‌های بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان، با نام "Breakout" فعال شده است و به نظر می‌رسد که چند نفری توانسته‌اند به این تروفی دست پیدا کنند. بعد از شنیدن این خبر نگاهی به تروفی‌های Red Dead Online انداختیم و متوجه فعال بودن بسیاری از این تروفی‌ها شدیم. این رقم فعالیت اصلا زیاد نیست اما در هر حال، نشان دهنده این است که تعدادی توانسته‌اند به این تروفی‌ها دست پیدا کنند و در واقع در حال لذت بردن از بخش آنلاین بازی هستند.

 

اگر بخواهیم در رابطه با محتوای بازی Red Dead Online صحبت کنیم، با توجه به اینکه بسیاری از جزئیات این بخش تا همین حالا فاش شده‌اند، با این حال هنوز مشخص نیست که Rockstar دقیقا چه چیزی را به بازیکن‌ها ارائه خواهد کرد. نسخه اول Red Dead Redemption بخش آنلاین مختصری داشت که حالت تکنفره را با کمی بهبود می‌داد و با اضافه کردن بخش‌های PvE و PvP به دنیایی نسبتا آزاد بازی  بازیکن‌ها را به چالش می‌کشید. اما حالا حدود 7 سال گذشته است و استانداردهای یک بخش آنلاین کاملا تغییر کرده و قطعا بازی Red Dead Online جدید چیزی خواهد بود که هواداران از آن مثل بخش آنلاین بازی GTA V استقبال کنند.

 

همانطور که اشاره کردیم، استانداردهای بخش آنلاین تغییر کرده‌اند و بخش تکنفره بازی Red Dead Redemption 2، دارای بسیاری از المان‌های مخصوص به حالت آنلاین امروزی است. بخش تکنفره بازی بر سیستم looting، شکار و ساخت و ساز تکیه کرده. ادغام این سیستم ها به همراه NPC های زنده و هوشمند و بسیاری از خصوصیات بازی، آن را تبدیل به یک سبک خاص در بین بازی‌های رایانه‌ای کرده که خاصیت منحصر به فردی در بخش آنلاین خواهد داشت.

اما سوال اصلی اینجاست که تمام این مکانیک ها به چه حالتی در Red Dead Online مورد استفاده قرار خواهند گرفت؟

تمام دنیای منتظر نشسته‌اند تا این اطلاعات توسط راک‌استار گیمز منتشر شوند. اما با توجه به اینکه فقط پنج روز تا پایان ماه نوامبر مانده و قرار است Red Dead Online تا پایان نوامبر عرضه شود، به زودی به جای شنیدن خبر از Red Dead Online، شاهد نمایش این مکانیک‌ها و این دنیای عظیم  در بخش آنلاین خواهیم بود.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب