Quantcast
لوکتو | بازی Batman: Arkham Collection فردا منتشر خواهد شد
ورود عضویت

بازی Batman: Arkham Collection فردا منتشر خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آذر 1397
بازی Batman: Arkham Collection فردا منتشر خواهد شد

خبرگزاری TrueAchievements به تازگی ادعا کرده است که بازی Batman: Arkham Collection در لیست فروش بازی‌های ایکس باکس، برای 27 نوامبر (6 آذر ماه) برنامه ریزی شده است.

باندل خاص Batman: Arkham Collection، سه عنوان این سری را به طور ریمستر در خود جای داده است. اما این اولین بار نیست که چنین بسته‌ای برای فروش منتشر می‌شود. در سال 2013 باندلی اینچنینی که بازی‌های Arkham Asylum، Arkham City و Arkham Origins را در کنار هم جمع می‌کرد برای کنسول‌های نسل جاری منتشر و عرضه شد.


در قسمت توضیحات لیست فروش در رابطه با این باندل جدید اینطور نوشته شده است:

 

«بسته Batman: Arkham Collection برای شما سه عنوان اصلی سری بتمن ساخته شده توسط Rocksteady را آماده کرده است. این بسته شامل تمامی محتویات قبل و بعد از عرضه بازی ها می‌شود. می‌توانید دو عنوان Arkham Asylum و Arkham City را به طور کاملا ریمستر شده و با آپدیت‌های کامل تجربه کنید. این تجربه خاص را با بازی کردن آخرین شماره از این سری، بهتر کنید، با Arkham Knight به بتمن تبدیل شوید و با استفاده از بروزترین ابزارها و لباس‌های مخصوص مقابل انسان‌های شرور شهر گاتهام بایستید»


خبرگزاری TrueAchievements مشخص کرد که بازی در لیست فروش عناوین "Xbox One X Enhanced" قرار گرفته است، که می‌تواند به اجرا 4K و پشتیبانی از HDR برای هر سه عنوان اشاره داشته باشد.

 

فقط یک روز تا انتشار این باندل باقی مانده است و طبق آخرین گزارشات باید در تاریخ 6 آذر ماه عرضه شود. جالب است بدانید که هیچگونه قیمت‌گذاری از طرف Warner Bros و یا Rocksteady بر روی بازی صورت نگرفته و هنوز خبری از قیمت این باندل ارائه نشده است. پس بهتر است تا فردا صبر کنیم تا از قیمت و وضعیت کیفیت بازی‌ها مطلع شویم.


برچسب ها: Batman: Arkham Knight

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 16 آذر 1397

بازی Anthem پیش از انتشار دو دمو خواهد داشت

استودیو BioWare در مراسم The Game Awards 2018 حضور پیدا کرد و گذشته از نمایش تریلر جدید از بازی ،Anthem جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داد که یکی از آن‌ها تعداد دموها بازی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 18 آذر 1397

دست آوردهایتان در Red Dead Online پس از beta از بین نخواهد رفت

حدود یک هفته از انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بسیاری از بازیکن‌ها نگران از بین رفتن دست‌آورد‌هایشان هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب