Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از وسعت بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از وسعت بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 05 آذر 1397
اطلاعات جدیدی از وسعت بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اینطور که پیداست بازی Cyberpunk 2077 قرار است یکی از وسیع ترین و بزرگترین نقشه‌ها را در بین بازی‌های رایانه‌ای داشته باشد. اما هنوز مشخص نیست که این نقشه چه مقدار بزرگ خواهد بود، مخصوصا با در نظر گرفتن آخرین عنوان CDPR، که بازی The Witcher 3 بوده است. اما به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی ارائه شده است که خبر‌های خوبی می‌دهد.

 

به تازگی متوجه شدیم که در صفحه رسمی Cyberpunk 2077 در شبکه اجتماعی Facebook، ادمین صفحه به سوال یکی از هواداران در رابطه با نقشه بازی پاسخ داده است. با توجه به این پرسش و پاسخ، وسعت دقیق نقشه مشخص نشده است اما می‌توان متوجه شد که نقشه بازی به هیج وجه قابل قیاس با بازی The Witcher 3 نخواهد بود. اما مسئله‌ای که به آن اشاره دقیق نشده، وجود برخی مکان‌های خاص زیر زمینی در نقشه بازی است، که قطعا بسیار هیجان انگیز خواهند بود.

مکالمه ادمین صفحه فیسبوک سی‌دی‌پراجکت با یکی از هواداران اینطور بود:

 

سوال:

«سلام CDPR، من خیلی برای بازی هیجان زده هستم و یک سوال اساسی دارم، نقشه بازی در قیاس با بازی The Witcher 3 چطور است؟ ممنون.»

 

جواب:

«نایت سیتی (Night City )به شش بخش تقسیم می‌شود و در واقع بازی شش منطقه متفاوت خواهد داشت. متاسفانه نمی‌توانم مساحت دقیق نقشه را مشخص کنم چرا که هنوز اندازه دقیق نقشه را نداریم و البته گفتنش کمی روند کارمان را دچار مشکل می‌کند. نایت سیتی ساختمان‌های زیاد و متفاوتی دارد، هر کدام از این ساختمان‌ها حیاط و زیرزمین دارند. ارتفاع شهر حدودا 60 متر است و ساختمان‌های زیادی با این ارتفاع در بازی وجود خواهد داشت. سعی می‌کنیم که بسیاری از این ساختمان‌ها قابل جست‌وجو باشند. نایت سیتی شهری چند طبقه است و هر طبقه بسیاری فعالیت خاص را به شما ارائه می‌کند. دنیای ویچر، دنیایی مسطح بود و فعالیت ها به همین دلیل محدود می‌شدند. اما حالا همه چیز فرق می‌کند. دنیای بازی بسیار بزرگ است و این بزرگی می‌تواند به ارتفاع یا عمق زمین هم برود.»


اخیرا اطلاعات زیادی از بازی ارائه شده، در این میان می‌توان به جزئیات سیستم هک بازی که چند روز پیش مشخص شد، اشاره کرد. با هک کردن نه تنها می‌توانید از کمک دیگران استفاده کنید بلکه، بسیاری اطلاعات از مرحله و سایر فعالیت‌های موجود در بازی پیدا خواهید کرد.
 

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و هنوز هیچگونه تاریخ انتشاری ندارد.


برچسب ها: Cyberpunk 2077

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب