Quantcast
لوکتو | مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد
ورود عضویت

مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 06 آذر 1397
مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد

اکنون برای مدتها است که پس از معرفی بازی 3 Crackdown در سال 2014 و تاخیرهای مکرری که در زمان عرضه آن پیش آمد، منتظر انتشار این عنوان برای کنسول ایکس باکس وان هستیم اما این انتظار به زودی و درسال آینده به پایان خواهد رسید؛ با این حال سوال اصلی این است که پس از انتشار آن چه چیزی برای این مجموعه پیش خواهد آمد؟ براساس اعلام کمپانی مایکروسافت، احتمالا شاهد عرضه دنبالههایی از این بازی خواهیم بود و اگرچه که شاید میان عرضه قسمتهای مختلف آن چندین سال فاصله ایجاد شود اما این فرنچایز درنهایت پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت برای کنسول ایکس باکس را دارد. جوزف استاتن (Joseph Staten) مدیر خلاق مایکروسافت در مصاحبه با ویندوز سنترال اعلام کرد که بازی Crackdown با زندگی بازیکنها در هم آمیخته خواهد شد و همه چیز با بازگشت این فرنچایز در ماه فوریه آغاز میشود.

 

« انتشار هر بازیای که در استودیوهای مایکروسافت ساخته میشود، با امید و رویای تبدیل شدن آن به یک فرنچایز چندگانه انجام میشود. برخی از بازیها این پتانسیل را پیدا میکنند و برای برخی دیگر نیز سرنوشت متفاوتی رخ میدهد. ما به هر بازیای که روانه بازار میکنیم، بهترین فرصت را برای تبدیل شدن به فرنچایز بزرگ و جدید استودیو میدهیم. ما فکر میکنیم که بازی Crackdown پتانسیل بسیاری را دارد، این بازی واقعا سرگرم کننده است و امیدواریم که مردم از آن لذت ببرند.»

 

صحبتهای استاتن نوید این نکته را میدهد که بازیکنها برای انتشار عنوان بعدی این مجموعه مدت زمان زیادی را منتظر نخواهند ماند و در فاصله زمانی کمی مجددا به دنیای آن بازخواهند گشت؛ البته همانطور که مشخص است، همه چیز به عملکرد و استقبالی که از بازی Crackdown 3 به عمل خواهد آمد، بستگی دارد. این بازی در تاریخ 26 بهمن 1397 (15 فوریه 2019) برای کنسول ایکس باکس وان و رایانههای شخصی منتشر میشود.


برچسب ها: Crackdown 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397

بازی Anthem پیش از انتشار دو دمو خواهد داشت

استودیو BioWare در مراسم The Game Awards 2018 حضور پیدا کرد و گذشته از نمایش تریلر جدید از بازی ،Anthem جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داد که یکی از آن‌ها تعداد دموها بازی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 18 آذر 1397

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

نسخه ریمیک Resident Evil 2 یکی از عناوین موردانتظار سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود که به تازگی حجم آن روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان مشخص شده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب