Quantcast
لوکتو | مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد
ورود عضویت

مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 06 آذر 1397
مایکروسافت: بازی Crackdown پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت را دارد

اکنون برای مدتها است که پس از معرفی بازی 3 Crackdown در سال 2014 و تاخیرهای مکرری که در زمان عرضه آن پیش آمد، منتظر انتشار این عنوان برای کنسول ایکس باکس وان هستیم اما این انتظار به زودی و درسال آینده به پایان خواهد رسید؛ با این حال سوال اصلی این است که پس از انتشار آن چه چیزی برای این مجموعه پیش خواهد آمد؟ براساس اعلام کمپانی مایکروسافت، احتمالا شاهد عرضه دنبالههایی از این بازی خواهیم بود و اگرچه که شاید میان عرضه قسمتهای مختلف آن چندین سال فاصله ایجاد شود اما این فرنچایز درنهایت پتانسیل تبدیل شدن به یک سری ثابت برای کنسول ایکس باکس را دارد. جوزف استاتن (Joseph Staten) مدیر خلاق مایکروسافت در مصاحبه با ویندوز سنترال اعلام کرد که بازی Crackdown با زندگی بازیکنها در هم آمیخته خواهد شد و همه چیز با بازگشت این فرنچایز در ماه فوریه آغاز میشود.

 

« انتشار هر بازیای که در استودیوهای مایکروسافت ساخته میشود، با امید و رویای تبدیل شدن آن به یک فرنچایز چندگانه انجام میشود. برخی از بازیها این پتانسیل را پیدا میکنند و برای برخی دیگر نیز سرنوشت متفاوتی رخ میدهد. ما به هر بازیای که روانه بازار میکنیم، بهترین فرصت را برای تبدیل شدن به فرنچایز بزرگ و جدید استودیو میدهیم. ما فکر میکنیم که بازی Crackdown پتانسیل بسیاری را دارد، این بازی واقعا سرگرم کننده است و امیدواریم که مردم از آن لذت ببرند.»

 

صحبتهای استاتن نوید این نکته را میدهد که بازیکنها برای انتشار عنوان بعدی این مجموعه مدت زمان زیادی را منتظر نخواهند ماند و در فاصله زمانی کمی مجددا به دنیای آن بازخواهند گشت؛ البته همانطور که مشخص است، همه چیز به عملکرد و استقبالی که از بازی Crackdown 3 به عمل خواهد آمد، بستگی دارد. این بازی در تاریخ 26 بهمن 1397 (15 فوریه 2019) برای کنسول ایکس باکس وان و رایانههای شخصی منتشر میشود.


برچسب ها: Crackdown 3

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب