Quantcast
لوکتو | اطلاعات جدیدی از بتا Red Dead Online لو رفت - وجود بخش بتل رویال
ورود عضویت

اطلاعات جدیدی از بتا Red Dead Online لو رفت - وجود بخش بتل رویال

توسط حسام افرومند در تاریخ 06 آذر 1397
اطلاعات جدیدی از بتا Red Dead Online لو رفت - وجود بخش بتل رویال

امروز اطلاعات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد که بخش‌های موجود در بازی و جالت‌تر از همه وجود بخش بتل رویال را در این عنوان تایید کرد.

حالت‌های بخش چندنفره بازی شامل Count،Most Wanted، Name Your Weapon، Team Shootout، Racesو Hostile Territory هستند که در پایین جزییات آن‌ها آورده شده است:

بخش Make It Count یا همان بخش بتل رویال مانند بازی Red Dead Redemption 2 خواهد بود که در آن ۳۲ بازیکن با منابع و اسلحه‌های محدود در یک محدوده که با گذشت زمان کوچک می‌شود با هم می‌جنگند. در اخبار لو رفته از کمان، چاقو و چاقوهای پرتابی از جمله سلاح‌های این حالت و Strawberry، Stillwater Creek و Tall Trees از جمله نقشه‌های حالت Make It Count نام برده شده است.

در حالت Most Wanted بازیکن‌ها روبرو هم قرار می‌گیرند و بازیکنی که تعداد بیشتری kill داشته باشد به رتبه‌های بهتری از جدول می‌رسد، اما نکته جالب دیگر این بخش این هست که هرچه به رتبه‌های بهتری از این جدول برسید ارزشتان بیشتر می‌شود و جایزه بیشتری برای سر شما قرار داده می‌شود. نقشه‌های این حالت شامل Saint Denis، Tall Trees، Thieves Landing، Tumble Weed و Valentine هستند.

حالت Name Your Weapon حالتی است که امتیاز گرفتن در آن بستگی به نوع سلاح شما دارد. نقشه‌های این حالت شامل Lanik Electrical، Tall Trees، Heartland Oild Fields، Fort Mercer و Annesburg هستند.

بخش Team Shootout هم همان deathmatch بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 هست و نقشه‌های آن Saint Denis Docks و Bolger Glade هستند.

در Hostile Territory تیم‎‌ها وظیفه دارند منطقه‌های مختلفی از نقشه را در اختیار خود بگیرند. در پایان هم در میان این اطلاعات لو رفته وجود حالت‌های گوناگون مسابقه دادن در Red Dead Online تایید شد.

نظر شما چیست؟


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

دومین تریلر بازی Red Dead Redemption 2 توسط راک‌استار منتشر شد. برای تماشای این تریلر با لوکتو همراه باشید

حامد افرومند - 11 مهر 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

مروری بر تمام بازی های تایید شده سال 2018

در این مطلب بازی‌های تایید شده برای سال ۲۰۱۸ را مرور خواهیم کرد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 01 دی 1396
۲


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Red Dead Redemption 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب