Quantcast
لوکتو | بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند
ورود عضویت

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 07 آذر 1397
بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند

براساس اخبار منتشر شده، میدانیم که بخش آنلاین متنوع بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی خواهد کرد و بازیکنها قادر خواهند بود تا گروههای هفت نفره خود را چه در مودهای مختلف بازی و چه برای گشتن در محیط و انجام کارهایی نظیر ماهیگیری، شکار، کمپینگهای مختلف، شکست گروههای دشمن، تصرف مخفیگاه آن‌ها، انجام ماموریتها و تعامل با شخصیتهایی که در بازی قرار دارند، تشکیل دهند؛ البته مطمئنا با خارج شدن بخش آنلاین از حالت بتا تعداد بازیکنها نیز اقزایش خواهد یافت. همچنین از آنجا که نزاع و درگیری میان گروه‌ها به صورت خودجوش پیش خواهد آمد، راک استار نبردهای متنوعی را در میان چالشهای جهان بازی قرار داده است.

آن دسته از افرادی که نسخه آلتیمیت ادیشن بازی Red Dead Redemption 2 را خریداری کردهاند، زودتر از سایرین و از امروز به نسخه بتای بخش آنلاین این عنوان دسترسی خواهند داشت.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب