Quantcast
لوکتو | بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند
ورود عضویت

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 07 آذر 1397
بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می کند

براساس اخبار منتشر شده، میدانیم که بخش آنلاین متنوع بازی Red Dead Redemption 2 از ۳۲ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی خواهد کرد و بازیکنها قادر خواهند بود تا گروههای هفت نفره خود را چه در مودهای مختلف بازی و چه برای گشتن در محیط و انجام کارهایی نظیر ماهیگیری، شکار، کمپینگهای مختلف، شکست گروههای دشمن، تصرف مخفیگاه آن‌ها، انجام ماموریتها و تعامل با شخصیتهایی که در بازی قرار دارند، تشکیل دهند؛ البته مطمئنا با خارج شدن بخش آنلاین از حالت بتا تعداد بازیکنها نیز اقزایش خواهد یافت. همچنین از آنجا که نزاع و درگیری میان گروه‌ها به صورت خودجوش پیش خواهد آمد، راک استار نبردهای متنوعی را در میان چالشهای جهان بازی قرار داده است.

آن دسته از افرادی که نسخه آلتیمیت ادیشن بازی Red Dead Redemption 2 را خریداری کردهاند، زودتر از سایرین و از امروز به نسخه بتای بخش آنلاین این عنوان دسترسی خواهند داشت.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

شخصیت Spawn یکی از مبارزان بازی Mortal Kombat 11 خواهد بود

خالق شخصیت Spawn یعنی تاد مک فارلین به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 آشکار کرد که برای طرفداران این فرنچایز مبارزه ای لذت بخش خواهد بود. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 25 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب