Quantcast
لوکتو | جزییات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
ورود عضویت

جزییات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 07 آذر 1397
جزییات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

نسخه بتا بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از امروز در دسترس افرادی که نسخه آلتیمیت ادیشن این عنوان را خریداری کردهاند، قرار گرفته است و همانند بخش تک نفره دنیایی بزرگ و مملو از NPCها، حیوانات و شخصیتهای مهم برای تعامل را برای جست و جو و کاوش در اختیار بازیکنها میگذارد. هرآنچه که باید از بخش چند نفره این بازی انتظار داشته باشیم در بخش زیر قرار گرفته است:

گروهها و فعالیتهای بخش آنلاین بازی:

شما میتوانید در دنیای گسترده Read Dead Online به تنهایی کاوش کنید یا اگر مایل باشید میتوانید به همراه هفت نفر از دوستان خود و در قالب یک گروه، به جست و جو و انجام کارهای مختلف بپردازید. در کنار یکدیگر میتوانید یک کمپ را ایجاد کنید و یا ماموریتها و کوئستهای مختلف را انجام دهید، در دنیای بازی پرسه بزنید، گنجهای مختلف را به دست آورید، با گروههای دیگر مبارزه کنید و یا به کارهایی نظیر شکار کردن و ماهیگیری مشغول شوید.

درجه افتخار بخش آنلاین بازی:

همانند بخش سینگل پلیر بازی، Read Dead Online نیز تمام اعمال شما ار دنبال خواهد کرد و با توجه به آن‌ها به شخصیت شما افتخار منفی یا مثبت اختصاص خواهد داد. اعمال شرافتمندانه و مثبت مانند نجات NPCها یا رسیدگی به اسبتان به درجه افتخار شخصیت شما اضافه میکند و از طرف دیگر انجام کارهایی مانند دزدی به درجه افتخار شخصیتتان امتیاز منفی خواهد داد. همچنین با توجه به درجه و امتیاز افتخارتان، نوع برخورد شخصیتها با شما و نحوه انجام و پیشبرد ماموریتها متفاوت خواهد بود.

Read Dead Online، سرزمین فرصتها:

Read Dead Online در لحظه آغاز شامل مراحل مختلف و چند قسمتهای خواهد بود که با گروههای دو تا چهار نفره قابل انجام هستند؛ مسیر و جریان هر ماموریت نیز با توجه به کارهای شما و درجه افتخار شخصیتتان قابل تغییر است.

شایان ذکر است که تمام نکات بالا متعلق به نسخه بتای بخش مولتیپلیر بازی Red Dead Redemption 2 هستند و مطمئنا بخش آنلاین این بازی، همانند بازی GTA V در طول زمان تکامل خواهد یافت. همچنین همانطور که انتظار میرفت، در میان تمام ماموریتها و فعالیتهای بخش آنلاین یک داستان وجود دارد و به نظر میرسد که باید زمان زیادی را برای انجام ماموریتهایی که توسط فردی به نام هورلی به شما اختصاص داده میشود، صرف کنید. فهرست ماموریتهایی که تا به امروز برای این بخش مشخص شده است، توسط IllogicalMods منتشر شده که به شرح زیر است:

Highly Illegal and Highly Immoral: مارشال دیویس از شما میخواهد که او را در نزدیکی ون هورن ملاقات کنید. او در تعقیب آلفردو مونتز است و میخواهد به همه چیز خاتمه دهد.

Honor Among Horse Thieves: هورلی به شما پیشنهاد میکند که برای آموزش چگونگی معامله اسبها به دیدن کلی دیویس، یک دزد اسب بروید.

If the Hat Fits: هورلی شما را به سمت رییس پلیس منطقه پایک هدایت میکند و عدالت در مورد یک قانون شکن براساس درجه افتخار شما اجرا خواهد شد.

Kerosene, Tar, and Greed: هورلی فکر میکند که شما باید آمادگی خود را برای ارائه خدمات به سامسون فینچ در نزدیکی Dewberry Creek پیشنهاد کنید. او یک کار برای انجام دادن دارد.

Kill Them, Each and Every One: به شما گفته شده است که هورلی و خانم لی‌کلرک را در بخش جنوبی آرمادیلو ملاقات کنید. مردی که همسسر این خانم را به قتل رسانده، احتمالا همین حوالی است.

Love and Honor: هورلی به شما گفته است که با کلانتر تامبلوید تماس بگیرید. زن جوانی توسط گروهی از قانونشکنها ربوده شده و همسر او نگران است و گرفتن یک تصمیم اخلاقی لازم خواهد بود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

استودیو Dice زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 15 آذر 1397

انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 16 آذر 1397

بازی Anthem پیش از انتشار دو دمو خواهد داشت

استودیو BioWare در مراسم The Game Awards 2018 حضور پیدا کرد و گذشته از نمایش تریلر جدید از بازی ،Anthem جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داد که یکی از آن‌ها تعداد دموها بازی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب