Quantcast
لوکتو | شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady
ورود عضویت

شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

توسط حسام افرومند در تاریخ 07 آذر 1397
شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

زمان زیادی از انتشار بازی Batman Arkham Knight می‌گذرد و از آن موقع تقریبا خبر خاصی به جز شایعه‌های گوناگون از سازنده آن یعنی Rocksteady نیست. در طی این سال‌ها، همیشه یکی از مهم‌ترین این شایعه‌ها این بوده که Rocksteady Studios در حال ساخت یک بازی Superman هست. امروز هم و در همین راستا، شایعه‌ای منتشر شد که بازی بعدی این استودیو Superman: World’s Finest نام دارد. چندین ساعت پیش صفحه مربوط به این بازی در GameSystemRequirements.com ظاهر شد و از Rocksteady Studios به عنوان سازنده این بازی نام برده شد. هنوز هیچ چیزی تایید نشده و اطلاعات دیگری هم در دستری نیست.


Photo

 

در حالی که شاید این اطلاعات درست نباشد، اما Game System Requirements پیش از این ثابت کرده که قابل اعتماد است. ابتدای سال جاری بود که این سایت، پیش از رونمایی رسمی از بازی Devil May Cry 5 این بازی را لیست کرد، پس شاید اقدام چند ساعت پیششان هم درست باشد.
در پایان باید گفت که شانس خوبی وجود دارد که بازی بعدی Rocksteady در مراسم The Game Awards ۲۰۱۸ معرفی شود، چراکه به احتمال زیاد شاهد رونمایی از ۱۰ بازی جدید در این مراسم خواهیم بود.


برچسب ها: Rocksteady Studios

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

استودیو Dice زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 15 آذر 1397

بازی Anthem پیش از انتشار دو دمو خواهد داشت

استودیو BioWare در مراسم The Game Awards 2018 حضور پیدا کرد و گذشته از نمایش تریلر جدید از بازی ،Anthem جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داد که یکی از آن‌ها تعداد دموها بازی بوده است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 18 آذر 1397

مراسم TGA 2018: بازی Far Cry: New Dawn معرفی شد

یوبیسافت در مراسم TGA 2018 بازی Far Cry: New Dawn را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب