Quantcast
لوکتو | شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady
ورود عضویت

شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

توسط حسام افرومند در تاریخ 07 آذر 1397
شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

زمان زیادی از انتشار بازی Batman Arkham Knight می‌گذرد و از آن موقع تقریبا خبر خاصی به جز شایعه‌های گوناگون از سازنده آن یعنی Rocksteady نیست. در طی این سال‌ها، همیشه یکی از مهم‌ترین این شایعه‌ها این بوده که Rocksteady Studios در حال ساخت یک بازی Superman هست. امروز هم و در همین راستا، شایعه‌ای منتشر شد که بازی بعدی این استودیو Superman: World’s Finest نام دارد. چندین ساعت پیش صفحه مربوط به این بازی در GameSystemRequirements.com ظاهر شد و از Rocksteady Studios به عنوان سازنده این بازی نام برده شد. هنوز هیچ چیزی تایید نشده و اطلاعات دیگری هم در دستری نیست.


Photo

 

در حالی که شاید این اطلاعات درست نباشد، اما Game System Requirements پیش از این ثابت کرده که قابل اعتماد است. ابتدای سال جاری بود که این سایت، پیش از رونمایی رسمی از بازی Devil May Cry 5 این بازی را لیست کرد، پس شاید اقدام چند ساعت پیششان هم درست باشد.
در پایان باید گفت که شانس خوبی وجود دارد که بازی بعدی Rocksteady در مراسم The Game Awards ۲۰۱۸ معرفی شود، چراکه به احتمال زیاد شاهد رونمایی از ۱۰ بازی جدید در این مراسم خواهیم بود.


برچسب ها: Rocksteady Studios

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب