Quantcast
لوکتو | شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady
ورود عضویت

شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

توسط حسام افرومند در تاریخ 07 آذر 1397
شایعه دیگری از بازی بعدی استودیو Rocksteady

زمان زیادی از انتشار بازی Batman Arkham Knight می‌گذرد و از آن موقع تقریبا خبر خاصی به جز شایعه‌های گوناگون از سازنده آن یعنی Rocksteady نیست. در طی این سال‌ها، همیشه یکی از مهم‌ترین این شایعه‌ها این بوده که Rocksteady Studios در حال ساخت یک بازی Superman هست. امروز هم و در همین راستا، شایعه‌ای منتشر شد که بازی بعدی این استودیو Superman: World’s Finest نام دارد. چندین ساعت پیش صفحه مربوط به این بازی در GameSystemRequirements.com ظاهر شد و از Rocksteady Studios به عنوان سازنده این بازی نام برده شد. هنوز هیچ چیزی تایید نشده و اطلاعات دیگری هم در دستری نیست.


Photo

 

در حالی که شاید این اطلاعات درست نباشد، اما Game System Requirements پیش از این ثابت کرده که قابل اعتماد است. ابتدای سال جاری بود که این سایت، پیش از رونمایی رسمی از بازی Devil May Cry 5 این بازی را لیست کرد، پس شاید اقدام چند ساعت پیششان هم درست باشد.
در پایان باید گفت که شانس خوبی وجود دارد که بازی بعدی Rocksteady در مراسم The Game Awards ۲۰۱۸ معرفی شود، چراکه به احتمال زیاد شاهد رونمایی از ۱۰ بازی جدید در این مراسم خواهیم بود.


برچسب ها: Rocksteady Studios

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب