Quantcast
لوکتو | فیلم های حاضر در جشنواره ساندنس معرفی شدند
ورود عضویت

فیلم های حاضر در جشنواره ساندنس معرفی شدند

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 08 آذر 1397
فیلم های حاضر در جشنواره ساندنس معرفی شدند

جشنواره سینمایی ساندنس که به نمایش آثار سینمای مستقل اختصاص دارد، 112 فیلم حاضر را برای شرکت در ساندنس 2019 معرفی کرده است.

 

نکته بارز درباره این جشنوراه، حضور پرتعداد کارگردانان زن و فیلمسازان رنگین‌پوست است. در حالی که در جشنواره بزرگ ونیز، تنها یک کارگردان زن در بخش مسابقه حضور داشت، 53 درصد از فیلمسازان بخش مسابقه جشنواره ساندنس، زنان هستند. همچنین، 45 فیلم از 112 فیلم این فستیوال توسط یک یا چند زن فیلمساز، 40 فیلم توسط فیلمسازان رنگین پوست و 15 فیلم توسط فیلمسازان تراجنسیتی ساخته شده است که نشان‌دهنده تلاش این جشنواره برای شمول‌گرایی و تنوع صدا و دیدگاه است.

 

در ادامه نگاهی به فیلم‌هایی که در بخش‌های مهم این جشنواره اکران می‌شوند، می‌اندازیم.

 

بخش مسابقه فیلم‌های آمریکایی

Before You Know It به کارگردانی هانا پرل اوت (Hannah Pearl Utt)

بازیگران: هانا پرل اوت، جن تولاک (Jen Tullock)، جودیث لایت (Judith Light)، مندی پاتنکین (Mandy Patinkin)، مایک کولتر (Mike Colter) و الک بالدوین (Alec Baldwin)

 

Big Time Adolescence به کارگردانی جیسون اورلی (Jason Orley)

بازیگران: پیت دیویدسون (Pete Davidson)، گریفین گلاک (Griffin Gluck)، جان کرایر (Jon Cryer)، سیدنی سوینی (Sydney Sweeney)

 

Brittany Runs a Marathon به کارگردانی پل دانز کولیزو (Paul Downs Colaizzo)

بازیگران: جیلیان بل (Jilliam Bell)، مایکلا واتکینز (Micheala Watkins)، اوتکارش امبودکار (Utkarsh Ambudkar)، لیل رل هاوری (Lil Rel Howery)

 

Clemency به کارگردانی چینونیه چوکوو (Chinonye Chukwu)

بازیگران: آلفره وودارد (Alfre Woodard)، الدیس هاج (Aldis Hodge)، ریچارد شیف (Richard Schiff)، وندل پیرس (Wendell Pierce)، ریچارد گان (Richard Gunn)

 

The Farewell به کارگردانی لولو وانگ (Lulu Wang)

بازیگران: آکوافینا (Awkwafina)، زی ما (Tzi Ma)، دایانا لین (Diana Lin)، ژائو شوژن (Zhao Shuzhen)

 

Hala به کارگردانی منهل بیگ (Minhal Baig)

بازیگران: جرالدین ویسونیتن (Geraldine Viswanathan)، جک کیلمر (Jack Kilmer)، گابریل لونا (Gabriel Luna)، آزاد خان (Azad Khan)، آنا چلامسکی (Anna Chlumsky)

 

Honey Boy به کارگردانی الما هارئل (Alma Harel)

بازیگران: شیا لابیوف (Shia LaBeouf)، لوکاس هجز (Lucas Hedges)، نواه یوپ (Noah Jupe)

 

Imaginary Order به کارگردانی دبرا آیزنشتات (Debra Eisenstadt)

بازیگران: وندی مک‌لندن کووی (Wendy McLendon-Covey)، کریستین وودز (Christine Woods)، مکس برکهولدر (Max Burkholder)، استیو لیتل (Steve Little)

 

The Last Black Man in San Francisco به کارگردانی جو تالبوت (Joe Talbot)

بازیگران: جیمی فیلز (Jimmie Fails)، جانتن میجرز (Jonathan Majors)، راب مورگان (Rob Morgan)، تیچینا آرنولد (Tichina Arnold)، دنی گلاور (Danny Glover)

 

Luce به کارگردانی ژولیوس اونا (Julius Onah)

بازیگران: نائومی واتس (Naomi Watts)، اوکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer)، کلوین هریسون جونیور (Kelvin Harrison Jr.)، تیم راث (Tim Roth)

 

Mr. Purple به کارگردانی جاستین چان (Justin Chon)

بازیگران: تیفانی چو (Tiffany Cho)، تدی لی (Teddy Lee)، اوکتایو پیزانو (Octavio Pizzano)

 

Native Son به کارگردانی رشید جانسون (Rashid Johnson)

بازیگران: اشتون سندرز (Ashton Sanders)، مارگارت کوالی (Margaret Qualley)، نیک رابینسون (Nick Robinson)، کیکی لین (Kiki Layne)، بیل کمپ (Bill Camp)، صنعا لیتن (Sanaa Lathan)

 

Share به کارگردانی پیپا بیانکو (Pippa Bianco)

بازیگران: ریان برتو (Rhianne BArreto)، چارلی پلامر (Charlie Plummer)، پورنا جاگانیتن (Poorna Jagannathan)، جی سی مکنزی (J. C. Mackenzie)

 

The Sound of Silence به کارگردانی مایکل تایبرسکی (Michael Tyburski)

بازیگران: پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard)، رشیدا جونز (Rashida Jones)

 

Them That Follow به کارگردانی بریت پولتون (Britt Poulton)

بازیگران: اولیویا کولمن (Olivia Coleman)، کیتلین دور (Kaitlyn Dever)، الیس انگلرت (Alice Englert)، جیم گافیگان (Jim Gaffifan)، والتون گاگینز (Walton Goggins)

 

To The Stars به کارگردانی مارتا استفنز (Martha Stephens)

بازیگران: کارا هیوارد (Kara Hayward)، لیانا لیبراتو (Liana Liberato)، جوردانا اسپایرو (Jordana Spiro)، شی ویهام (Shae Wigham)، مالین آکرمن (Malin Akerman)

 

بخش مسابقه فیلم‌های بین‌المللی

Dirty God به کارگردانی ساشا پولاک (Sacha Polak)

Divine Love به کارگردانی گابریل ماسکارو (Gabriel Mascaro)

Dolce Fine Giornata به کارگردانی جیسک بورکاچ (Jacek Borcuch)

Judy & Punch به کارگردانی میرا فولکس (Mirrah Foulkes)

Koko-di Koko-da به کارگردانی یوهانس نایهولم (Johannes Nyholm)

The Last Tree به کارگردانی شولا آمو (Shola Amoo)

Monos به کارگردانی آلحاندرو لندس (Alejandro Landes)

Queen of Hearts به کارگردانی می التوخی (May El Toukhy)

The Sharks به کارگردانی لوسیا گاریبالدی (Lucia Garibaldi)

The Souvenir به کارگردانی جوانا هاگ (Joanna Hogg)

This is Not Berlin به کارگردانی هاری ساما (Hari Sama)

We Are Little Zombies به کارگردانی ماکوتو ناگاهیسا (Makoto Nagahisa)

 

بخش Next

Adam به کارگردانی ریس ارنست (Rhys Ernst)

The Death of Dick Long به کارگردانی دنیل شاینرت (Daniel Scheinert)

Give Me Liberty به کارگردانی کریل میکانوسکی (Kirill Mikhanovsky)

The Infiltrators به کارگردانی الکس ریورا (Alex Rivera)

Light from Light به کارگردانی پل هریل (Paul Harrill)

Paradise Hills به کارگردانی آلیس ودینگتون (Alice Waddington)

Premature به کارگردانی رشاد ارنستو گرین (Rashaad Ernesto Green)

Selah and the Spades به کارگردانی تایاریشا پو (Tayarisha Poe)

Sister Aimee به کارگردانی سمنتا (Samantha Buck) و ماری شلینگمان (Marie Schlingmann)

The Wolf Hour به کارگردانی الیستر بنکس گریفین (Alistair Banks Griffin)

 

اکران‌ها

After the Wedding به کارگردانی بارت فروندلیچ (Bart Freundlich)

Animals به کارگردانی سوفی هاید (Sophie Hyde)

Blinded by the Light به کارگردانی گوریندر چادها (Gurinder Chadha)

The Boy Who Harnessed the Wind به کارگردانی چیوتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor)

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile به کارگردانی جو برلینگر (Joe Berlinger)

I Am Mother به کارگردانی گرنت اسپوتور (Grant Sputore)

Late Night به کارگردانی نیشا گانترا (Nisha Ganatra)

The Mustang به کارگردانی لور دا کلرمونت تونره (Laure de Clermont-Tonnerre)

Official Secrets به کارگردانی گوین هود (Gavin Hood)

Photograph به کارگردانی ریتش باترا (Ritesh Batra)

Relive به کارگردانی جیکوب استس (Jacob Estes)

The Report به کارگردانی اسکات زی برنز (Scott Z. Burns)

Sonja The White Swan به کارگردانی آن سویتسکی (Anne Sewitsky)

The Sunlight Night به کارگردانی دیوید وننت (David Wnendt)

The Tomorrow Man به کارگردانی نوبل جونز (Noble Jones)

Top End Wedding به کارگردانی وین بلر (Wayne Blair)

Troupe Zero به کارگردانی برت و برتی (Bert & Bertie)

Velvet Buzzsaw به کارگردانی دن گیلروی (Dan Gilroy)

 

بخش Spotlight

Anthropocene: The Human Epoch به کارگردانی جنیفر بیچوال (Jennifer Baichwal)، نیکلاس دپنسیر (Nicholas de Pencier) و ادوارد برتینسکی (Edward Burtynsky)

Birds of Passage به کارگردانی کریستینا گایگو (Cristina Gallego)

Maiden به کارگردانی الکس هولمز (Alex Holmes)

The Biggest Little Farm به کارگردانی جان چستر (John Chester)

The Mountain به کارگردانی ریک آلورسون (Rick Alverson)

The Nightingale به کارگردانی جنیفر کنت (Jennifer Kent)

 

جشنواره سینمایی ساندنس از تاریخ 23 ژانویه تا 2 فوریه 2019 در ایالت یوتا، آمریکا برگزار می‌شود.


برچسب ها: جشنواره ساندنس

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 21 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 آذر 1397

نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 اعلام شدند

ساعتی پیش نامزدهای جوایز گلدن گلوب اعلام شدند. لیست نامزدها را در لوکتو بخوانید.

رامتین کاظمی - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید





بازی
فیلم
سریال
مطالب