Quantcast
لوکتو | احتمال انتشار بازی Death Stranding در ماه ژوئن
ورود عضویت

احتمال انتشار بازی Death Stranding در ماه ژوئن

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 09 آذر 1397
احتمال انتشار بازی Death Stranding در ماه ژوئن

اخبار جدید از تاریخ انتشار بازی Death Stranding، فقط شایعاتی در فضای مجازی هستند و از طرف هیچ خبرگزاری معتبری تایید نشده‌اند. اما جالب است که بدانید فروشگاه والمارت کانادا (Walmart Canada)، گمان می‌کند بازی در ماه ژوئن سال آینده منتشر خواهد شد.

عنوان جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، با حضور نورمن ریداس (Norman Reedus) که درونش پر است از مسائل گنگ و نوزاد‌های کوچک درون محفظه‌های عجیب، هنوز هیچگونه تاریخ انتشاری ندارد، اما اگر دوست داشته باشید می‌توانید بازی را از فروشگاه والمارت کاندا پیش‌خرید کنید، والمارت کانادا همان خرده فروشی است که وجود نسخه دوم بازی Rage را برای همه فاش کرد، پس تاریخ انتشار Death Stranding از طرف این فروشگاه، خیلی هم بی ربط نخواهد بود.

میزبان مراسم The Game Awards، جف کایلی (Geoff Keighley)، توییتی خاص از عناوینی که ممکن از در مراسم حضور داشته باشند منتشر کرد که به صورت زیر است:

«امروز نگاهی به مراسم #TheGameAwards خواهیم داشت. بسیاری از بازی‌ها هستند که تا شروع مراسم صحبتی از آن‌ها نمی‌کنیم (حواس همه به توست @WalmartCanada) اما به غیر از این عناوین، معرفی‌های زیادی را در این هفته خواهیم داشت.»

اما داستان به همینجا ختم نمی‌شود، چرا که فردی با نام Yinob بعد از این اتفاقات، با انتشار عکسی از صفحه پیش‌خرید بازی Death Stranding در سایت فروشگاه والمارت کانادا، با منشن کردن فروشگاه پرسید که انتشار در ماه ژوئن به چه معناست. همه چیز وقتی بیشتر جالب می‌شود که فروشگاه جواب این کاربر را می‌دهد.

والمارت کانادا در جواب نوشت «سلام Yinob، همانطور که در توضیحات محصول نوشته شده، این یک صفحه پیش‌خرید مربوط به کالایی است که در ماه ژوئن منتشر خواهد شد. »

همانطور که در ابتدا اعلام کردیم، این اخبار، اصلا موثق نیست اما با توجه به اینکه والمارت سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات محرمانه دارد است و البته، جواب این کاربر را خیلی طبیعی داده است، نباید خبر را خیلی هم دست کم گرفت.

برای اطلاعات بیشتر از مراسم  مهم the Game Awards 2018 با وبسایت لوکتو همراه باشید.


برچسب ها: Death Stranding

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب