Quantcast
لوکتو | اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷
ورود عضویت

اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷

توسط حامد افرومند در تاریخ 09 آذر 1397
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. برنامه اخبار هفته یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن به مهم‌ترین اخبار هفته گذشته می‌پردازیم و تحلیل کوتاهی از آن‌ها خواهیم داشت. 

در هفته گذشته اتفاق‌های مثل از دنیا رفتن استفن هیلنبرگ و برناردو برتولوچی بودیم. همچنین اعلام شد که بیش از ۱۰ بازی کاملا جدید در مراسم The Game Awards 2018 معرفی خواهند شد. در قسمت سوم اخبار هفته از رادیو لوکتو، حامد افرومند، حسام افرومند و میثم عبداللهی پور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کرده‌اند. شما می‌توانید پادکست اخبار هفته ۳ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود اخبار هفته ۳ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #رادیولوکتو در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب