Quantcast
لوکتو | قسمت دوم بازی Life is Strange 2 تا ژانویه ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد
ورود عضویت

قسمت دوم بازی Life is Strange 2 تا ژانویه ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 10 آذر 1397
قسمت دوم بازی Life is Strange 2 تا ژانویه ۲۰۱۹ عرضه نخواهد شد

اولین قسمت از بازی Life is Strange 2، محصول مشترک استودیوهای Dontnod و Square Enix، در تاریخ پنج مهر ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸) منتشر شد و داستان دو برادر به نامهای شان و دنیل را روایت میکرد. عرضه قسمتهای جدید یک بازی اپیزودیک با فاصلهای دوماهه یک روند استاندارد است که بازی اول این مجموعه آن را رعایت کرد با این حال با توجه به این نکته که از عرضه قسمت Roads بیش از دو ماه زمان میگذرد، بنظر میرسد که بازی Life is Strange 2 از این رویه پیروی نخواهد کرد و قسمتهای آن با فاصله زمانی بیشتری منتشر خواهند شد.

حال امروز و پس از دو ماه انتظار، Dontnod اطلاعات تازهای را از وضعیت قسمت دوم بازی Life is Strange 2 در بلاگ رسمی این عنوان در تامبلر منتشر کرده است؛ در طی این پست استودیو سازنده اعلام کرد که این بازی تا ژانویه ۲۰۱۹ برای هیچ یک از کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان یا رایانههای شخصی منتشر نخواهد شد. این توسعه دهنده افزایش کیفیت بازی را دلیل اصلی این تاخیر چهارماهه میان قسمتهای اول و دوم این عنوان اعلام کرد و افزود: « این وقفه زمانی میان اپیزودها به منظور کسب اطمینان از جایگاهی برای عرضه یک عنوان با کیفیت و افتخار آمیز برای ما و کسب اطمینان از لذت بخش بودن و در یاد ماندن آن برای شما است.» در انتهای این پست نیز Dontnod اضافه کرد که اپیزود دوم این بازی با عنوان Rules عرضه خواهد شد و جزییات بیشتر در مورد داستان آن نیز در اواسط ماه دسامبر اعلام میشود.

هنوز مشخص نیست که آیا این فاصله زمانی چهار ماهه میان تمام قسمتهای بازی Life is Strange 2 وجود خواهد داشت یا خیر.


برچسب ها: Life is Strange 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم TGA 2018: بازی Far Cry: New Dawn معرفی شد

یوبیسافت در مراسم TGA 2018 بازی Far Cry: New Dawn را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب