Quantcast
لوکتو | دنیل برول و چارلز دنس به پیش درآمد مجموعه Kingsman پیوستند
ورود عضویت

دنیل برول و چارلز دنس به پیش درآمد مجموعه Kingsman پیوستند

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 10 آذر 1397
دنیل برول و چارلز دنس به پیش درآمد مجموعه Kingsman پیوستند

به نظر میرسد که روند توسعه و ساخت پیش درآمد مجموعه Kingsman با سرعت و در مسیر درست درحال انجام هست و به صورت قابل ملاحظهای تیم بازیگری آن در حال توسعه است. براساس گزارش منتشر شده توسط وبسایت Collider، دنیل برول (Daniel Bruhl) بازیگر فیلم Captain America: Civil War و چارلز دنس (Charles Dance) بازیگر سریال Game of Thrones قرارداد بازی در فیلم جدید سری Kingsman را امضا کردهاند.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که ریس ایفانز (Rhys Ifans) بازیگر فیلم The Amazing Spider-Man نیز ایفاگر نقش مهمی در این فیلم خواهد بود؛ تا به این لحظه جزییاتی از نقش و شخصیت هیچ یک از این سه ورودی جدید پروژه اعلام نشده است اما ایفانز احتمالا در نقش یک شخصیت خطرناک روسی بازی خواهد کرد. از دیگر بازیگران این فیلم میتوان به هریس دیکینسون (Harris Dickinson) به عنوان کونارد، یک قهرمان جوان در جریان جنگ جهانی اول و رالف فاینس (Ralph Fiennes) به عنوان استاد و مربی شخصیت کونارد اشاره کرد. فیلمبرداری این فیلم از ماه ژانویه و با کارگردانی متیو وان (Matthew Vaughn) آغاز خواهد شد.

علاوه بر این درحالیکه فیلم سوم سری Kingsman با محوریت دنبالهی داستان شخصیت اگزی ساخته خواهد شد، تارون اجرتون (Taron Egerton) ستاره این فرنچایز اخیرا اعلام کرد که در این پیش درآمد حضور نخواهد داشت:

« من نمیدانم که این خبر تا چه حدی داغ و خبرساز است و یا اینکه اجازه گفتن آن را دارم یا خیر اما من در فیلم بعدی Kingsman حضور نخواهم داشت. البته ]این خبر[ به این معنی نیست که در هیچ فیلم دیگری از این فرنچایز بازی نخواهم کرد. من چند روز قبل به همراه متیو بودم، ما هنوز کارهای بسیاری برای انجام دادن داریم اما ماجراجویی بعدی شامل حال من نمیشود. ایده او برای این فیلم واقعا هیجان انگیز است. من برای عدم حضور در این ماجراجویی ناراحت هستم اما شما دوباره شخصیت اگزی را خواهید دید.«


برچسب ها: Kingsman

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب