Quantcast
لوکتو | استودیو Rocksteady در حال ساخت بازی Superman نیست
ورود عضویت

استودیو Rocksteady در حال ساخت بازی Superman نیست

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 آذر 1397
استودیو Rocksteady در حال ساخت بازی Superman نیست

مدتی است که شایعات زیادی در رابطه با عنوان بعدی استودیو Rocksteady می‌شنویم، ابتدا با انتشار ویدئویی از یک بازی با عنوان هری پاتر، نظر‌ها به سوی Rocksteady رفت و بعد حدس و گمان‌ها، استودیو را به سمت ساخت یک بازی بر اساس شخصیت محبوب سوپرمن برد، این شایعات تا جایی پیش رفت که بسیاری از هواداران باور داشتند که عنوان Superman در مراسمThe Game Awards 2018 رونمایی خواهد شد.

اما به تازگی سفتون هیل (Sefton Hill)، یکی از بنیانگذاران و کارگردان‌های استودیو Rocksteady، در توییتی مشخص کرد که استودیویی که با ساخت سری بازی‌های Batman شهرت گرفت، در مراسم The Game Awards 2018 حضور نخواهد داشت و عنوان بعدی‌شان Superman نخواهد بود.

توییت سفتون هیل به صورت زیر بود:

«بسیار برای مراسم #TheGameAwards مشتاق هستیم! در حال حاضر بسیار سرگرم کار روی عنوان بعدیمان هستیم و بهتر است که انتظار یک رونمایی از Rocksteady games را در مراسم نداشته باشید. هنگامی که بازی آماده نمایش باشد، شما اولین افرادی هستید که تماشا خواهید کرد. اسپویلر: بازی بعدی Superman نخواهد بود.»

اینطور که پیداست، تا سال ۲۰۱۹ خبر مهمی از طرف Rocksteady نخواهیم شنید. درست است که هیل اعلام کرد بازی بعدی بر اساس شخصیت سوپرمن نخواهد بود، اما حرف او به معنی این نیست که استودیو روی یک عنوانی مشابه بتمن کار نمی‌کند و احتمال نمایش یک بازی ابرقهرمانی دیگر از این استودیو هنوز هم پابرجاست. با توجه به پتانسیلی که شخصیت سوپرمن دارد و چیزی که ما از Rocksteady در ساخت و پرداخت یک ابرقهرمان دیدیم، ساخت بازی Superman توسط Rocksteady هنوز هم ممکن است و فقط حالا می‌دانیم که عنوان بعدی آن‌ها نخواهد بود و شاید در آینده شاهد این عنوان باشیم.

عنوان Superman هرگز معرفی نشد تا وجود داشته باشد، اما جالب است بدانید که در این مدت پروژه Superman تبدیل به یکی از مورد انتظارترین‌ها شد و حالا شاهد این هستیم که بسیاری از هواداران، از این که بازی ساخته نخواهد شد بسیار ناراحت هستند. اما در هر حال پایان دادن به این شایعه‌ها اتفاق خوبی بود و حالا می‌توانیم تا معرفی رسمی عنوان بعدی استودیو Rocksteady به سرنوشت سوپرمن فکر نکنیم.


برچسب ها: Rocksteady Studios

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

بعد از انتشار بازی فوق‌العاده موفق Red Dead Redemption 2 همچنان در حال شنیدن وقایع عجیب در رابطه با این بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397

رکورد شکنی مراسم The Game Awards 2018 در تعداد بیننده

خلاصه مطلب: مراسم The Game Awards 2018 رکورد تعداد بینندگان تاریخ این مراسم را شکست. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 23 آذر 1397

شخصیت Spawn یکی از مبارزان بازی Mortal Kombat 11 خواهد بود

خالق شخصیت Spawn یعنی تاد مک فارلین به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 آشکار کرد که برای طرفداران این فرنچایز مبارزه ای لذت بخش خواهد بود. با وب سایت لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب