Quantcast
لوکتو | شایعه:‌ دمو بازی Resident Evil 2 در ماه جاری عرضه خواهد شد
ورود عضویت

شایعه:‌ دمو بازی Resident Evil 2 در ماه جاری عرضه خواهد شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 10 آذر 1397
شایعه:‌ دمو بازی Resident Evil 2 در ماه جاری عرضه خواهد شد

شرکت Capcom هنوز بطور رسمی، هیچگونه اطلاعی از ساخت یا انتشار نسخه دمو از بازی Resident Evil 2 نداده است، و اگر بخواهیم به اخبار ارائه شده توسط کپکام بسنده کنیم، نسخه دمو‌یی درکار نخواهد بود. اما به تازگی یکی از کاربران فعال در شبکه اجتماعی توییتر، با نام کاربری Anthony Robert اعلام کرده است که یکی از هواداران سرسخت بازی‌های ترسناک است و می‌داند که یک نسخه دمو از بازی Resident Evil 2 در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

ادعای این کاربر در واقع اینگونه است که، قرار است به زودی یک تریلر جدید از بازی عرضه شود و کمی بعد در اواسط ماه دسامبر، کپکام دمو بازی را منتشر خواهد کرد و با این کار می‌توانیم زودتر به بازی دسترسی داشته باشیم.

آنتونی رابرت  (Anthony Robert) برای اثبات ادعایش، تصاویری را در توییت خود درج کرده و می‌گوید با توجه به این تصاویر دمو عرضه خواهد شد. اما ویدئویی هم توسط این کاربر منتشر شده که صفحه‌ای از یک بارگزاری را که مربوط به دمو بازی است نمایش می‌دهد و کاربر با درج این ویدئو قصد دارد تا ثابت کند که دمو آماده است و به زودی منتشر خواهد شد. اما با کمی نگاه دقیق‌تر می‌توان متوجه شد که دستگاهی که بارگزاری دمو بر روی آن در حال انجام است، یک پلی استیشن 4 مود شده است،‌ چرا که بازی‌هایی روی دستگاه وجود دارند که در سیستم پلی‌استیشن موجود نیستند. در هر حال اینطور که مشخص است، اگر اطلاعات واقعی هم باشند می‌توانیم متوجه شویم که فاش کننده، فقط چند عکس و یک ویدئو ناقص از دمو را در اختیار دارد، چرا که اگر اینطور نبود می‌توانست به راحتی دقایقی از گیم‌پلی بازی را به نمایش بگذارد.

این اطلاعات مقداری گیج کننده است، اما بهتر است بگوییم که به دنیای شایعات بازی‌های ویدئویی خوش آمدید.

البته اخبار و شایعات را همیشه باید با احتیاط بررسی کرد و این مورد هم با بقیه فرقی نمی‌کند. با توجه به اینکه در رویداد E3 2018 دمویی از بازی Resident Evil 2 Remake موجود بود، امکان اینکه کپکام نقشه‌هایی در سر داشته باشد اصلا دور از انتظار نیست. در هر حال درستی تمام این شایعات به زودی مشخص می‌شود چرا تا اواسط ماه دسامبر فقط ۱۵ روز باقی مانده است.

بازی Resident Evil 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و قرار است در تاریخ پنج بهمن ماه (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹) عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان مورد انتظار با وبسایت لوکتو همراه باشید.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دانلود کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو

کنفرانس سونی در E3 2018 با اجرای تیم لوکتو در ادامه دانلود کنید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 23 خرداد 1397

نمایشگاه E3 2018: تاریخ عرضه بازسازی بازی Resident Evil 2 مشخص شد

نسخه ی ریمیک Rsident Evil 2 که در کنفرانس خبری سونی طی نمایشگاه E3 2018 تریلر آن به نمایش گذاشته شد به زودی منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 24 خرداد 1397

بازگشت Hunk و Tofu به بازی Resident Evil 2

استودیوی Capcom تایید کرد مینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evمینی‌گیم‌های نسخه‌ی اصلی Resident Evil 2 همراه با قهرمان‌هایشان در بازی Resident Evil 2 Remake حضور خواهند داشت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 26 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Resident Evil 2 Remake
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب