Quantcast
لوکتو | دلیل مرگ استن لی مشخص شد
ورود عضویت

دلیل مرگ استن لی مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 11 آذر 1397
دلیل مرگ استن لی مشخص شد

استن لی (Stan Lee) خالق بسیاری از شخصیتهای کمیک بوکها و دنیای سینمایی مارول دو هفته قبل و در ۹۵ سالگی در گذشت. با این حال در طی این مدت با توجه به بیماری ذات الریه او و دیگر مشکلاتی که همواره گریبانگیر او بودند، شایعات مختلفی در مورد دلیل مرگش به گوش میرسید که سرانجام علت اصلی فوت وی مشخص شد. طرفداران در سر تا سر جهان مرگ وی را گرامی داشتند و افراد مختلفی از جانب کمپانیهای مارول و دیسی به صورت آنلاین به لی ادای احترام کردند که از میان آن‌ها میتوان به شش تن از گروه انتقام جویان به ویژه چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) اشاره کرد که به صورت موزیکال به مرگ استن لی در توییتر واکنش نشون داد. برخی از طرفداران نیز از ستاره مخصوص قهرمان سقوط کرده خود در Hollywood Walk of Fame بازدید کردند.

براساس گزارش TMZ، استن لی در روز دوشنبه ۱۲ نوامبر در مرکز پزشکی سیدرز ساینای به دلیل مشکل قلبی و نارسایی تنفسی فوت کرده است. در گواهی رسمی فوت لی همچنین ذکر شده که جسد او سوزانده شده و خاکسترش به دخترش جوآن سیلیا لی (Joan Celia Lee) تحویل داده شده است. اعضای خانوادهی لی در تاریخ ۱۶ نوامبر یک مراسم خاکسپاری خصوصی را برای وی برگذار کردند اما طرفداران همچنان میتوانند یادداشتهای خود را روی وبسایت رسمی لی پست کنند. گفته میشود که لی حضور افتخاری و کوتاه مدت خود در فیلمهای Avengers 4 و Captain Marvel را فیلمبرداری کرده است و این آخرین باری خواهد بود که وی را در فیلمهای دنیای سینمایی مارول خواهیم دید.

استن لی بدون شک یک افسانه برای طرفداران کمیک محسوب میشود که با خلق شخصیتهای مهم بسیاری به یک فرد بدون جانشین در صنعت سرگرمی تبدیل شده است؛ البته تاثیر لی تنها به صنعت کمیک محدود نمیشود بلکه میتوان ردپای او را در بسیاری از آثار سینمایی و سریالهای تلویزیونی نیز مشاهده کرد.


برچسب ها: استن لی

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Aquaman قبل از اکران در آمریکا

به نظر می‌رسد که دومینو شکست‌های پی در پی DC به آخرین قطعه خود رسیده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 28 آذر 1397

فیلم Venom 2 ساخته خواهد شد

جف پینکر یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم Venom، از ساخت قسمت دوم آن خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 22 آذر 1397

اسکات دریکسون برای کارگردانی دنباله Doctor Strange بازخواهد گشت

بازگشت اسکات دریکسون برای ساخت دنباله فیلم Doctor Strange تایید شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب