Quantcast
لوکتو | تصویر مفهومی جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد
ورود عضویت

تصویر مفهومی جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 12 آذر 1397
تصویر مفهومی جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

بازی  Halo Infinite را می‌توان یکی از عناوین موردانتظار طرفداران کنسول ایکس باکس دانست. عنوانی که اطلاعات کافی درباره آن وجود ندارد و استودیو 343Industries نیز ترجیح می‌دهد هر از چندگاهی، اطلاعات یا تصاویر محدودی در اختیار رسانه‎ها بگذارد.

 

اما در جدیدترین اخبار، این استودیو خلاق در وب سایت رسمی بازی، تصویر هنری جدیدی را منتشرکرده تا عطش انتظار طرفداران را بیشتر کند. تصویر جدید اطلاعات گسترده‌ای در اختیار بازیکنان قرار نمی‌دهد اما احتمال دارد در آینده نزدیک شاهد انتشار جزئیات بیشتری باشیم.

 

Photo

 

در تصویر منتشر شده، طرح بنای همیشگی سری هیلو را می‌توان مشاهده کرد. این موضوع نوید این را می‌دهد که بزودی 343Industries اخبار جدیدی منتشر خواهد کرد. تاکنون تنها اطلاعات محدودی همچون موتورگرافیکی Slipspace انجین و عدم وجود بخش بتل رویال آشکار شده است. یکی دیگر از نکات جالب توجه احتمال پشتیبانی Halo 6 از VR خواهد بود و این استودیو دیگر نمی‌خواهد همچون Halo 5 شماره گذاری را در نام عناوین خود به کار گیرد. 

 

متاسفانه اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار یا زمان دردسترس قرار گرفتن بتا وجود ندارد. اما اینکه تصور کنید بزودی بازی Halo Infinite دردسترس قرار می‌گیرد، سخت در اشتباه هستید. این بازی برای دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان تحت توسعه قرار دارد و احتمالا در نسل بعدی نیز منتشر می‌شود.

 

به هر حال تا E3 2019 باید منتظر ماند و مایکروسافت سخت خود را برای این رویداد بزرگ گیمی آماده می‌کند.


برچسب ها: Halo Infinite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

این بروزرسانی جدید بر روی بخش آنلاین بازی، Red Dead Online، هم تاثیر گذار است و می‌توانید جزئیات آن را در ادامه مطالعه کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب