Quantcast
لوکتو | شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند
ورود عضویت

شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 12 آذر 1397
شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند

استودیو NetherRealm هشت سال پیش با تلاش  اد بون (Ed Boon) تاسیس شد. استودیویی که از همان ابتدا کار ساخت بازی مبارزه‌ای Mortal Kombat را آغاز کرد، تا مفهوم تازه‌ای از عنوان مبارزه‌ای را به گیمرها ارائه دهد. اد بون پیشتر و در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها بیان کرد که مایل است علاوه بر سری Mortal Kombat برروی عناوینی در دیگر سبک‌ها هم کار کند.

 

به نظر می‌رسد Boon و تیم مستقر او در شیکاگو قصد دارند تا بازی جدیدی را در سبکی متفاوت خلق کنند. در طول هشت سال فعالیت استودیو NetherRealm ، تمامی بازی‌های آنها در سبک مبارزه‌ای بوده و تنها عنوان موبایلی Batman: Arkham City Lockdown سال 2011 به عنوان یک بازی غیر مبارزه‌ای توسط این استودیو توسعه پیدا کرد. دو فرنچایز مبارزه‌ای موفق این استودیو قهار، Mortal Kombat  و Injustice هستند که توانستند با محبوبیت بالایی رو به رو شوند.

تاکنون هیچ عنوانی در سبک اول شخص توسط NetherRealm Studios ساخته نشده است و مشخص نیست بازی آینده اول شخص اد بون چه ویژگی‌هایی خواهد داشت. با این همه به طور دقیق مشخص نیست که استودیو NetherRealm در حقیقت مشغول توسعه چه عنوانی است، چرا که براساس آخرین گزارش‌ها، این استودیو روی نسخه جدید Mortal Kombat فعالیت دارد که با نام Mortal Kombat XI در مراسم  The Game Awards 2018 رونمایی خواهد شد.


برچسب ها: Mortal Kombat X - Mortal Kombat XI

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب