Quantcast
لوکتو | شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند
ورود عضویت

شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 12 آذر 1397
شایعه: سازندگان بازی Mortal Kombat در حال ساخت عنوانی اول شخص هستند

استودیو NetherRealm هشت سال پیش با تلاش  اد بون (Ed Boon) تاسیس شد. استودیویی که از همان ابتدا کار ساخت بازی مبارزه‌ای Mortal Kombat را آغاز کرد، تا مفهوم تازه‌ای از عنوان مبارزه‌ای را به گیمرها ارائه دهد. اد بون پیشتر و در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها بیان کرد که مایل است علاوه بر سری Mortal Kombat برروی عناوینی در دیگر سبک‌ها هم کار کند.

 

به نظر می‌رسد Boon و تیم مستقر او در شیکاگو قصد دارند تا بازی جدیدی را در سبکی متفاوت خلق کنند. در طول هشت سال فعالیت استودیو NetherRealm ، تمامی بازی‌های آنها در سبک مبارزه‌ای بوده و تنها عنوان موبایلی Batman: Arkham City Lockdown سال 2011 به عنوان یک بازی غیر مبارزه‌ای توسط این استودیو توسعه پیدا کرد. دو فرنچایز مبارزه‌ای موفق این استودیو قهار، Mortal Kombat  و Injustice هستند که توانستند با محبوبیت بالایی رو به رو شوند.

تاکنون هیچ عنوانی در سبک اول شخص توسط NetherRealm Studios ساخته نشده است و مشخص نیست بازی آینده اول شخص اد بون چه ویژگی‌هایی خواهد داشت. با این همه به طور دقیق مشخص نیست که استودیو NetherRealm در حقیقت مشغول توسعه چه عنوانی است، چرا که براساس آخرین گزارش‌ها، این استودیو روی نسخه جدید Mortal Kombat فعالیت دارد که با نام Mortal Kombat XI در مراسم  The Game Awards 2018 رونمایی خواهد شد.


برچسب ها: Mortal Kombat X - Mortal Kombat XI

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب