Quantcast
لوکتو | کشف اتفاقی حیرت انگیز در بازی Red Dead Redemption 2
ورود عضویت

کشف اتفاقی حیرت انگیز در بازی Red Dead Redemption 2

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 آذر 1397
کشف اتفاقی حیرت انگیز در بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از عناوینی بود که تجربه‌اش برای بسیاری از بازیکن‌ها بسیار نو و تازه‌ بود، چرا که پرداخت به جزییات در بازی، شما را تقریباً در تمام مراحل و مکان‌ها حیرت زده می‌کرد. یکی از جزئیات مهم و فوق‌العاده‌ای که در بازی‌های دیگر هیچگاه شاهدش نبودیم، قطع کردن دیالوگ بر اثر کم آوردن اکسیژن است. قطعاً برای همه شما پیش آمده که هنگام انجام دادن مراحل آنقدر بدوید که آرتور مورگان دیالوگش را قطع کند و به نفس زدن بی‌افتد. برقراری ارتباط با افردای که فاصله زیاد با شما دارند هم یکی دیگر از این جزئیات حیرت آور بازی است، ‌چرا که ما به عنوان بازیکن‌ هیچگاه شاهد این نبودیم که بتوانیم با هر یک از NPC ها تعامل داشته باشیم و اگر از آن‌ها فاصله داشته باشیم، شخصیت قابل کنترلمان برای ارتباط با این افراد فریاد بزند. مقدار ریزه کاری‌های اسب‌ها در بازی بسیار زیاد است و حالا بعد از گذشت حدود دو ماه از انتشار بازی کاربران متوجه یک اتفاق خیلی عجیب و تقریباً باورنکردنی در بازی شده‌اند.

یکی از کاربران وبسایت Reddit با نام کاربری SycSemperTyrannis08 به تازگی متوجه یک اتفاق احساسی در بازی شده است. این بازیکن سطح bond (ارتباط عاطفی) کاملی با اسب خودش داشت و در یکی از مراحل، اسب دچار آسیب دیدگی می‌شود و می‌میرد، این بازیکن‌ پس از بازگشت و جدا کردن زین از بدن اسب، متوجه شد که آرتور بسیار غمگین شده و گریه می‌کند. این مقدار جزییات آنقدر باورنکردنی است که هنوز هم باورمان نمی‌شود(!)

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 موجود است. بخش آنلاین بازی با نام Red Dead Online چند روز قبل منتشر شد و می‌توانید همین حالا بخش چند نفره را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بخش چند نفره بازی با وبسایت لوکتو همراه باشید.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب