Quantcast
لوکتو | چگونه محتوای انحصاری پلی استیشن 4 در Red Dead Online ‌را به دست آوریم
ورود عضویت

چگونه محتوای انحصاری پلی استیشن 4 در Red Dead Online ‌را به دست آوریم

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 12 آذر 1397
چگونه محتوای انحصاری پلی استیشن 4 در Red Dead Online ‌را به دست آوریم

درست چند هفته به انتشار رسمی بازی Red Dead Redemption 2 مانده بود که Rockstar Games از نسخه بتا بخش چند نفره بازی با نام Red Dead Online رونمایی کرد. بعد از تجربه فوق‌العاده بخش تکنفره بازی، وجود این بخش چندنفره آنلاین بی‌شک می‌تواند بازیکنان بسیاری را به سمت تجربه ای جدید و منحصر به فرد در غرب وحشی هدایت کند. تجربه‌ای با وجود امکانات فراوان در بازی و همچنین دقت بی‌سابقه سازندگان به جزئیات و واقع‌گرایی، می‌تواند متفاوت از دیگر عناوین آنلاین این روزها باشد.

 

اما با توجه به قراردادی که میان استودیو راک استار و سونی بسته شده بود، قبل از عرضه رسمی بازی متوجه شدیم که محتوایی انحصاری که محدود به مدت زمان 30 روزه است، برای کنسول پلی استیشن 4 در هردو بخش تکنفره و بخش چند نفره وجود خواهد داشت و آیتم‌هایی انحصاری و خاص را در اختیار دارندگان کنسول سونی قرار خواهد داد.

 

اگر خوب یادتان باشد،‌ در بخش تکنفره بازی، یک ست کامل از لباس، با نام Grizzlies Outlaw outfit برای تمامی دارندگان کنسول پلی استیشن 4  در نظر گرفته شده بود و شما می‌توانستید، در ابتدای بازی و به سادگی هرچه تمام‌تر به یکی از زیباترین لباس‌های موجود دسترسی پیدا کنید.

همانطور که اشاره کردیم قبل از انتشار بازی اخبار محتوای انحصاری منتشر شد و همه می‌دانستیم که در بخش چند نفره قرار است یک ست لباس، یک اسب، اسلحه‌ای خاص و یک زین خوب نصیبمان شود. اما بعد از آغاز Red Dead Online و گذراندن مراحل آموزشی، بازی وجود چنین محتویاتی را به بازیکنان اطلاع نمی‌دهد. پس با ما همراه باشید تا روش به دست آوردن این محتویات را با هم مرور کنیم.

 

Photo

 

Grizzlies Outlaw outfit

همانطور که با تجربه بخش تک‌نفره به این موضوع پی‌برده‌اید، لباس Grizzlies Outlaw یک ست کامل است که در بخش تکنفره‌ هم فعال بود که به واسطه شکل و شمایل خاص و غریبش‌اش، ظاهری منحصر به فرد را به آرتور مورگان می‌بخشید. اما با وارد شدن به حالت Free Roam (حالت آزاد) در بازی Red Dead Online، بازی اطلاعی مبنی بر توانایی استفاده از این لباس در بخش آنلاین به شما نمی‌دهد. اما از طرفی در اختیار داشتن این لباس در بخش آنلاین می‌تواند ظاهری به شدت خطرناک به شخصت‌تان بدهد.

برای استفاده و به اصطلاح خرید این لباس، کافی‌ست کاتالوگی که ابتدای بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد را با نگه داشتن دکمه سمت چپ برروی دی‌پد باز کنید و به بخش Exclusive outfits بروید، سپس با فشار دادن دکمه  Xلباس زیبا را به دست بیاورید. حالا می‌توانید در لباس فروشی‌های بزرگ و یا کمپ خودتان از این لباس استفاده کنید و ظاهر شخصیتتان را به یک یاغی واقعی نزدیک کنید.

 

Photo

 

Red Chestnut Arabian Horse

اگر بخش تکنفره بازی را خوب تجربه کرده باشید، می‌دانید که یکی از بهترین اسب‌های موجود در بازی اسب‌های قدرتمند و سریع نژاد عرب هستند. اسب‌های عرب با ظاهری زیبا و جثه‌ای ریز، مقاومت و سرعت بسیار زیادی دارند و قطعاً برای مراحل ابتدایی Red Dead Online هم، انتخاب بسیار خوبی خواهند بود. این اسب که قبل از انتشار بازی به عنوان یکی از محتویات انحصاری معرفی شده بود، مثل سایر محتویات هیچ نشانه‌ای ندارد و اگر از رایگان بودنش خبر نداشته باشید، ان را نخواهید یافت، مگر اینکه شانس با شما یار باشد و یا قصد داشته باشید همه گوشه و کنار‌های بازی را کشف کنید.
اما برای اینکه بازی را بر روی یک اسب زیبا و البته قدرتمند ادامه دهید، بهتر است سری به اصطبل‌های بازی بزنید و با فشار دادن گزینه Buy Horse (خرید اسب) به لیست اسب‌های موجود در بازی برسید، آخرین بخش در این منو شامل اسب‌های خاص بازی هستند که با نوشته superior مشخص شده است در این بخش می‌توانید اسب فندقی رنگ عرب را به صورت رایگان استفاده کنید و از تجربه بازی با چنین اسب منحصر به فردی لذت ببرید.

بهتر است بدانید که برای خرید اسب دوم باید 100 دلار (پول درون برنامه)  را برای ایجاد فضای اضافی در اصطبل‌ها پرداخت کنید. اگر این مقدار پول در بازی ندارید می‌توانید با فروختن اسب قبلی یک جای اضافی را در اصطبل باز کنید. یادتان باشد که هر اسب جدید نیاز به Insurance (بیمه) خواهد داشت تا بتوانید بعد از هربار ری‌اسپان (Respawn) شدن دوباره از آن استفاده کنید.

 

Alligator Skin Ranch Cutter Saddle

زین‌ها در بازی Red Dead Redemption 2 تاثیر بسزا‌یی بر روی سرعت و مقاومت اسب دارند و از آنجایی که تمامی المان‌های موجود در بخش تکنفره در Red Dead Online هم وجود دارد، برای تجربه سواری خوب در مسابقات و البته زنده ماندن در مقابل بازیکن‌های عصبانی که دوست دارند همه را بکشند،‌ نیاز به یک زین خوب دارید. این زین‌ هم مثل سایر محتویات انحصاری هیچ علامت و نشانه خاصی ندارد و برای به دست آوردنش بهتر است سری به اصطبل بزنید. در قسمت Tack And Service می‌توانید یک زین جدید بخرید، گزینه Prepurchesed Saddels را انتخاب کنید و در این قسمت می‌توانیدAlligator Skin Ranch Cutter Saddle را به راحتی به دست بیاورید.

 

Photo

 

High Roller Double-Action Revolver

در ابتدای Red Dead Online بازی سلاحی معمولی و رده پایین را در اختیارتان قرار می‌دهد و از آنجایی که به دست آوردن پول در بازی به سادگی بخش تکنفره نیست و از طرف دیگری،‌ اسلحه‌ها بسیار گران قیمت هستند، استفاده از محتوای انحصاری گزینه خوبی به شمار می‌آید. اگر بخش تکنفره را تجربه کرده باشید، ‌می‌دانید که برای هربار شلیک باید دوبار R2 را فشار دهید،‌ اولین بار شلیک و دفعه دوم آماده سازی سلاح برای شلیک دوباره.
 هفت تیر دبل اکشن، همانطور که از نامش پیداست، با تمام سلاح‌های موجود در بازی متفاوت است و برای هر بار شلیک کردن با این سلاح فقط نیاز دارید که یک بار دکمه شلیک را فشار دهید. اسلحه High Roller Double-Action Revolver سریع ترین سلاح در بازی است و شکل وشمایل خاصی هم دارد. کنده کاری‌های روی این اسلحه بسیار زیبا هستند و برای به دست آوردنش نیاز دارید تا به یکی از Fence‌های نزدیک سر بزنید. به بخش اسلحه‌ها (Weapons) بروید، در اینجا می‌توانید سلاح را انتخاب کنید تا در نوار سلاح‌هایتان ظاهر شود.

 

براس کسب اطلاعات بیشتر از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 لوکتو را دنبال کنید.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

چگونه در بازی Red Dead Online پول به دست بیاوریم

مدتی از عرضه بازی Red Dead Online می‌گذرد و برای یک تجربه خوب، روش‌های کسب در‌آمد در بازی را بررسی می‌کنیم. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 20 آذر 1397

چالش‌های هفته نهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به هفته نهم رسیده است و طبق روال همیشه، چالش‌هایی را دارا است. با لوکتو برای چگونگی حل چالش‌ها همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 04 آذر 1397

هر آنچه که باید از بازی Battlefield V بدانید

تقریباً دو سال از عرضه آخرین نسخه مجموعه Battlefield می‌گذرد، و اگر چند روز صبر کنیم، قرار است شاهد یک نبرد بزرگ دیگر از طرف دایس باشیم! با لوکتو، و پیش نمایش Battlefield V  همراه باشید.

حسین غزالی - 29 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب