Quantcast
لوکتو | مایکروسافت به دنبال تصاحب استودیوهای بیشتر در سال 2019
ورود عضویت

مایکروسافت به دنبال تصاحب استودیوهای بیشتر در سال 2019

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 12 آذر 1397
مایکروسافت به دنبال تصاحب استودیوهای بیشتر در سال 2019

شرکت ردموندی مایکروسافت یکی از رقبای اصلی سونی در صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. کمپانی که سال‌ها به تولید کنسول بازی و توسعه عناوین انحصاری برای کنسول خود می‌پردازد. اما در سال‌های گذشته بازی‌های انحصاری مایکروسافت نتوانستند موفقیت بزرگی همانند عناوین سونی به دنبال داشته و موفقیت برانگیز به شمار روند. از این رو ردموندی‌ها تصمیم گرفتند تا با خرید چند استودیو مطرح و تمرکز روی عناوین انحصاری باکیفیت، از رقیب دیرینه پیشی گیرند.

در این بین، سال جاری خبر تصاحب چند استودیو بازیسازی که از جمله باید به نینجاتئوری اشاره کرد، برای طرفداران خوشحال کننده بود. در این میان به تازگی کاربر Klobrille که در انتشار شایعات صنعت بازی‌های ویدئویی، سابقه درخشانی دارد، اخبار جالبی را در اختیار طرفداران ایکس باکس گذاشت.

 

کاربر Klobrille می‌گوید، در سال 2019 مایکروسافت به دنبال تصاحب استودیوهای بیشتری است و به خرید همین چند استودیو اکتفا نمی‌کند. این کاربر افزود که ردموندی‌ها در حال مذاکراتی با چند استودیو بزرگ و کوچک هستند و می‌خواهند با پیشنهادات وسوسه برانگیز آنها را در اختیار خود قرار دهند. از استودیوهایی که خبر خرید آنها توسط مایکروسافت بسیار هیجان انگیز بود، Ninja Theory  و Obsidian Entertainment هستند.

 

به هر حال باید تا سال 2019 منتظر ماند تا مشخص شود، ردموندی‌ها برای آینده ایکس باکس چه خوابی دیدند. این طور که پیداست مایکروسافت در نظر دارد بازی‌های برجسته‌ای را برای نسل نهم توسعه دهد.


برچسب ها: Microsoft

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دست آوردهایتان در Red Dead Online پس از beta از بین نخواهد رفت

حدود یک هفته از انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بسیاری از بازیکن‌ها نگران از بین رفتن دست‌آورد‌هایشان هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

مراسم TGA 2018: بازی Far Cry: New Dawn معرفی شد

یوبیسافت در مراسم TGA 2018 بازی Far Cry: New Dawn را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 16 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب