Quantcast
لوکتو | عینک ۲ - خانم یایا
ورود عضویت

عینک ۲ - خانم یایا

توسط حامد افرومند در تاریخ 13 آذر 1397
عینک ۲ - خانم یایا

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. برنامه عینک، یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن عینک تازه‌ای به چشم زده موضوع مورد نظر را از دید جدیدی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم. 

فیلم خانم یایا با کارگردانی عبدالرضا کاهانی، به‌تازگی اکران شده و با واکنش‌های منفی بسیار روبرو شده است. اما موضوع اینجاست که با فیلم بدی طرف نیستیم و ماهیت مفهومی، در کنار عوامل بسیاری دست به دست هم داده‌اند تا مخاطب عام سینما واکنش مناسبی به این فیلم نداشته باشد. در دومین قسمت عینک، به موشکافی عوامل یاد شده پرداخته‌ایم و در مورد خانم یایا صحبت کردیم. محمدرضا مصطفوی و رامتین کاظمی میزبان شما در این قسمت هستند و سعید زعفرانی نیز به‌عنوان مهمان تلفنی در این بحث شرکت دارد. شما می‌توانید پادکست عینک ۲ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود عینک ۲ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید. 

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #رادیولوکتو در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید. شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب