Quantcast
لوکتو | صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2
ورود عضویت

صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2

توسط حسام افرومند در تاریخ 13 آذر 1397
صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2

بیش از سه سال از انتشار بازی Bloodborne از From Software می‌گذرد و بیشتر طرفدارهای این بازی برای تجربه قسمت جدید این بازی لحظه شماری می‌کنند. آخرین بازی استودیو  From Software یعنی Deraciné چندین ارجاع به بازی Bloodborne داشت و به تازگی از رییس استودیو From Software درباره این موضوع و ادامه احتمالی بازی Bloodborne سوال پرسیده شده است.
در گفتگو با وب‌سایت اسپانیایی Xataka، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، از احتمال عرضه بازی Bloodborne 2 و اینکه  که او در موقعیتی نیست که در مورد این موضوع صحبت کند، گفت، اما با این وجود او احتمال انتشار بازی Bloodborne 2 را رد نکرد. پس می‌توان گفت که شاید این بازی در آینده عرضه شود.
یکی از کابرهای Reddit، گفتگو میازاکی با وب‌سایت اسپانیایی را ترجمه کرده است:
«آخرین پرسش را یکی از طرفدارها پرسیده و شما می‌توانید با بله یا خیر به آن پاسخ بدهید. این سوال اسپویل دارد، در بازی Deraciné، دختر بیماری که Yuliya نام دارد، اسباب بازی‌هایی داشت که به وضوح با بازی Bloodborne در ارتباط است. دوستانش Laurent و German هم با Bloodborne مرتبط هستند. همچنین کتاب‌هایی که آن‌ها می‌خوانند. آیا Bloodborne دلیل تب و هذیان گفتن این دختر در حال مرگ است؟ به خاطر اینکه در حال دیدن رویای شکارچی است؟
(پس از این سوال‌ها کیتاو و میازاکی به هم نگاه می‌کنند و می‌خنند و بعد به صحبت کردن می‌پردازند.)
بله، در واقع این دقیقا همان گفتگویی هست که من و تیمم با هم داشتیم. این نوع گفتگو را ما در حال توسعه بازی داریم، به خاطر Easter eggs... با این حال... این easter egg ها به این معنی نیستند که ما می‌خواهیم بازی Bloodborne 2 را منتشر کنیم. من در موقعیتی نیستم که در مورد تاریخ احتمالی انتشار بازی Bloodborne 2 صحبت کنم. با این حال، ما عاشق Bloodborne هستیم.

در پایان هم میازاکی از علاقه استودیو From Software به Bloodborne گفت و در عین حال تاکید کرد که این easter egg ها ربطی به نسخه دوم بازی Bloodborne ندارند.
استودیو From Software هم اکنون در حال ساخت بازی Sekiro: Shadows Die Twice است که برخلاف بازی Bloodborne انحصاری پلی‌استیشن 4 نیست.


برچسب ها: Bloodborne - Bloodborne 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب