Quantcast
لوکتو | بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان
ورود عضویت

بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 14 آذر 1397
بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

جدول فروش انگلستان یکی از مهم‌ترین آمار فروش بازی‌ها از نگاه بازیکنان است و در این میان به صورت هفتگی اسامی پرفروش‌ترین عناوین هفته در این جدول اعلام می‌شود. به تازگی لیست اسامی پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته  UK charts اعلام شد که به شکل عجیبی بازی Spider-Man در لیست 10 عنوان برتر وجود ندارد.

 

اگرچه بازی Spider-Man سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های پلی استیشن 4 در انگلستان داشته و توانسته رکورد Uncharted 4 را بشکند، اما در لیست این هفته از میان برترین‌ها کنار رفته است. به گفته سونی بازی  Spider-Man در جمعه سیاه و فروش جهانی آمار خیره کننده‌ای به خود اختصاص داد و شرکت ژاپنی به تحسین فروش آن پرداخته است.

 

باتوجه به لیست پرفروش‌ترین‌ها در این هفته، FIFA 19 در صدر جدول قرار داشته و بازی Red Dead Redemption 2 نیز در جایگاه دوم قرار دارد. رتبه سوم به Call of Duty: Black Ops 4 اختصاص داده شده و عنوان شوتر اول شخص Battlefield 5 نیز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

 

به هر حال در فهرست ادامه مطلب می‌توان شاهد اسامی پرفروش‌‌ترین بازی‌های این هفته انگلستان بود که برخی‌ها با رشد فروش و برخی دیگر با کاهش فروش رو به رو شدند. برای پایان سال جاری نیز عناوین پرفروشی در کار نیست و بعید به نظر می‌رسد شاهد تغییرات بزرگی در این فهرست طی هفته‌های آینده باشیم:

 

  1. FIFA 19
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Call of Duty: Black Ops 4
  4. Battlefield 5
  5. Forza Horizon 4
  6. Spyro Reignited Trilogy
  7. Pokemon Let’s Go Pikachu
  8. Assassin’s Creed Odyssey
  9. Mario Kart 8: Deluxe
  10. Fortnite: Deep Freeze Bundle

برچسب ها: بازی Spider-Man - Spider Man - FIFA 19

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

بازی Red Dead Redemption 2 ماه فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و فروش باورنکردنی آن هنوز هم ادامه دارد. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 30 آبان 1397

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر پرفروش‌های انگلستان

بازی Red Dead Redemption 2 برای هفته سوم هنوز هم در صدر جدول پرفروش‌ترین عناوین در انگلستان است و برای سومین هفته Call of Duty: Black Ops 4 را شکست داده است.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 رکوردی در فروش دیجیتالی به جا گذاشت

بازی Call Of Duty: Black Ops 4 به رکورد بیش‌ترین فروش در روز اول در میان بازی‌های شرکت Activision دست یافت. با لوکتو همراه باشید.

حسین غزالی - 23 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب