Quantcast
لوکتو | حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد
ورود عضویت

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 15 آذر 1397
حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

شرکت کپکام پیش‌تر بازسازی بازی Resident Evil 2، عنوان اواخر دهه ۱۹۹۰ را برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان معرفی کرد. عنوانی که برخلاف نسخه اصلی دارای کیفیت گرافیکی به روز و چند سناریو جدید خواهد بود.

در حالی که تاکنون تریلر و تصاویر مختلفی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده، به تازگی فروشگاه مایکروسافت حجم نسخه ایکس باکس وان این عنوان را مشخص کرد. حجم  مشخص شده، برخلاف عناوین این نسل بالا نیست و نیازی به خالی کردن فضای هارد دیسک کنسول نیست.

انتظار می‌رود نسخه پلی استیشن 4 نیز از حجم مشابه نسخه ایکس باکس وان بهره ببرد. کپکام در نظر دارد این بازی را ژانویه ۲۰۱۹ برای سه پلتفرم مورد اشاره منتشر کند. باتوجه به فروشگاه مایکروسافت، این بازی بیش از ۲۱ گیگابایت حجم دارد و هارد درایو کنسول را اشغال می‌کند.

البته مشخص نیست چنین حجمی برای نسخه پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده یا خیر. پیش‌تر مشخص شد نسخه ریمیک Resident Evil 2 از کیفیت 4k پشتیبانی می‌کند اما پشتیبانی از HDR نامشخص باقی مانده است. در فروشگاه مایکروسافت به نسخه Deluxe Edition نیز اشاره شد که پیش خریدکنندگان آن از امتیازات و پاداش‌هایی چون سلاح سامورایی برای دو شخصیت جیل و کریس برخوردارند. همچنین خرید درون برنامه‌ای نیز دیگر ویژگی‌های بازی Resident Evil 2 Remake محسوب شده و برای استفاده از سلاح یا قابلیتی باید به خرید آیتم پرداخj. 

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا ژانویه ۲۰۱۹ منتظر ماند. این بازی پنج بهمن (۲۹ ژانویه) برای پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی Detroit: Become Human بیش از دو میلیون نسخه فروخت

بازی Detroit: Become Human به طور رسمی تبدیل به پرفروش‌ترین عنوان Quantic Dream در تاریخ این استودیو شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 24 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای سوییچ عرضه نخواهد شد؟

صحبت‌های رجی فیسمی، مدیر نینتندو در آمریکا، در رابطه با دلیل عرضه نشدن بازی Red Dead Redemption 2 روی کنسول نینتندو سوئیچ. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب