Quantcast
لوکتو | حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد
ورود عضویت

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 15 آذر 1397
حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

شرکت کپکام پیش‌تر بازسازی بازی Resident Evil 2، عنوان اواخر دهه ۱۹۹۰ را برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان معرفی کرد. عنوانی که برخلاف نسخه اصلی دارای کیفیت گرافیکی به روز و چند سناریو جدید خواهد بود.

در حالی که تاکنون تریلر و تصاویر مختلفی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده، به تازگی فروشگاه مایکروسافت حجم نسخه ایکس باکس وان این عنوان را مشخص کرد. حجم  مشخص شده، برخلاف عناوین این نسل بالا نیست و نیازی به خالی کردن فضای هارد دیسک کنسول نیست.

انتظار می‌رود نسخه پلی استیشن 4 نیز از حجم مشابه نسخه ایکس باکس وان بهره ببرد. کپکام در نظر دارد این بازی را ژانویه ۲۰۱۹ برای سه پلتفرم مورد اشاره منتشر کند. باتوجه به فروشگاه مایکروسافت، این بازی بیش از ۲۱ گیگابایت حجم دارد و هارد درایو کنسول را اشغال می‌کند.

البته مشخص نیست چنین حجمی برای نسخه پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده یا خیر. پیش‌تر مشخص شد نسخه ریمیک Resident Evil 2 از کیفیت 4k پشتیبانی می‌کند اما پشتیبانی از HDR نامشخص باقی مانده است. در فروشگاه مایکروسافت به نسخه Deluxe Edition نیز اشاره شد که پیش خریدکنندگان آن از امتیازات و پاداش‌هایی چون سلاح سامورایی برای دو شخصیت جیل و کریس برخوردارند. همچنین خرید درون برنامه‌ای نیز دیگر ویژگی‌های بازی Resident Evil 2 Remake محسوب شده و برای استفاده از سلاح یا قابلیتی باید به خرید آیتم پرداخj. 

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا ژانویه ۲۰۱۹ منتظر ماند. این بازی پنج بهمن (۲۹ ژانویه) برای پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب