Quantcast
لوکتو | حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد
ورود عضویت

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 15 آذر 1397
حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

شرکت کپکام پیش‌تر بازسازی بازی Resident Evil 2، عنوان اواخر دهه ۱۹۹۰ را برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان معرفی کرد. عنوانی که برخلاف نسخه اصلی دارای کیفیت گرافیکی به روز و چند سناریو جدید خواهد بود.

در حالی که تاکنون تریلر و تصاویر مختلفی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر شده، به تازگی فروشگاه مایکروسافت حجم نسخه ایکس باکس وان این عنوان را مشخص کرد. حجم  مشخص شده، برخلاف عناوین این نسل بالا نیست و نیازی به خالی کردن فضای هارد دیسک کنسول نیست.

انتظار می‌رود نسخه پلی استیشن 4 نیز از حجم مشابه نسخه ایکس باکس وان بهره ببرد. کپکام در نظر دارد این بازی را ژانویه ۲۰۱۹ برای سه پلتفرم مورد اشاره منتشر کند. باتوجه به فروشگاه مایکروسافت، این بازی بیش از ۲۱ گیگابایت حجم دارد و هارد درایو کنسول را اشغال می‌کند.

البته مشخص نیست چنین حجمی برای نسخه پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده یا خیر. پیش‌تر مشخص شد نسخه ریمیک Resident Evil 2 از کیفیت 4k پشتیبانی می‌کند اما پشتیبانی از HDR نامشخص باقی مانده است. در فروشگاه مایکروسافت به نسخه Deluxe Edition نیز اشاره شد که پیش خریدکنندگان آن از امتیازات و پاداش‌هایی چون سلاح سامورایی برای دو شخصیت جیل و کریس برخوردارند. همچنین خرید درون برنامه‌ای نیز دیگر ویژگی‌های بازی Resident Evil 2 Remake محسوب شده و برای استفاده از سلاح یا قابلیتی باید به خرید آیتم پرداخj. 

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا ژانویه ۲۰۱۹ منتظر ماند. این بازی پنج بهمن (۲۹ ژانویه) برای پلی استیشن 4، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب