Quantcast
لوکتو | زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد
ورود عضویت

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 15 آذر 1397
زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture طبق اعلام استودیو Dice در آستانه انتشار است؛ این توسعه دهنده در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که این بسته الحاقی پس از یک تاخیر کوتاه سرانجام امروز منتشر خواهد شد. این دیالسی در ابتدا قرار بود که یک روز زودتر منتشر شود اما استودیو سازنده به مشکلات و عیبهایی در آن پی برد و رفع این عیبها دلیل اصلی این تاخیر بودهاند. استودیوی Dice روز گذشته ضمن عذرخواهی از طرفداران این عنوان در توییتر افزود:

« خبرهای خوب! بسته الحاقی Chapter 1: Overture بازی Battlefield 5 برای فردا، پنج دسامبر، آماده انتشار است. ما صادقانه بابت این تاخیر پوزش میطلبیم. تمام تیم با ایجاد این تاخیر به منظور رفع و برطرف کردن برخی مسائل و عیبها برای سلامت کامل بازی موافق بودند بنابراین از شما برای درک کردن این موضوع سپاس گذاریم»

دیالسی Chapter 1: Overture اولین بخش از سرویس لایو بخش کمپین بازی Battlefield 5 است و این درحالی است که برخلاف نسخههای قبلی این سری محبوب در میان طرفداران بازیهای شوتر، استودیوی Dice قصد دارد تمامی بستههای الحاقی را به صورت رایگان در اختیار بازیکنها قرار دهد و در عوض آن آیتمهای متنوعی را در درون بازی برای فروش بگذارد. این بسته الحاقی چندین مورد جدید اعم از یک نقشه جدید به نام Panzerstorm، یک مود جدید در بخش تمرینی، یک مرحله جدید در بخش سینگل پلیر که در آن به عنوان یک سرباز آلمانی بازی میکنید، آپشن شخصی سازی ظاهر وسیلههای نقلیه و برخی تغییرات در چگونگی گیمپلی بازی را به این عنوان اضافه خواهد کرد.


برچسب ها: Battlefield 5

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

اشکان عظیمی - 20 آذر 1397

انتشار اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

در مراسم TGA 2018 از نسخه جدید سری بازی‌های فایتینگ Mortal Kombat رونمایی شد. عنوانی که به تازگی اولین تصاویر آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 19 آذر 1397

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

بدون شک دنیای Monster Hunter World شباهتی به سری بازی‌های Witcher دارد، دنیایی که مملو از هیولاهای بزرگ و عظیم جثه است. در این بین حضور شخصیت‌های قهرمان محبوبی چون Geralt بی معنا نخواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 21 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب