Quantcast
لوکتو | زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد
ورود عضویت

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 15 آذر 1397
زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture طبق اعلام استودیو Dice در آستانه انتشار است؛ این توسعه دهنده در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که این بسته الحاقی پس از یک تاخیر کوتاه سرانجام امروز منتشر خواهد شد. این دیالسی در ابتدا قرار بود که یک روز زودتر منتشر شود اما استودیو سازنده به مشکلات و عیبهایی در آن پی برد و رفع این عیبها دلیل اصلی این تاخیر بودهاند. استودیوی Dice روز گذشته ضمن عذرخواهی از طرفداران این عنوان در توییتر افزود:

« خبرهای خوب! بسته الحاقی Chapter 1: Overture بازی Battlefield 5 برای فردا، پنج دسامبر، آماده انتشار است. ما صادقانه بابت این تاخیر پوزش میطلبیم. تمام تیم با ایجاد این تاخیر به منظور رفع و برطرف کردن برخی مسائل و عیبها برای سلامت کامل بازی موافق بودند بنابراین از شما برای درک کردن این موضوع سپاس گذاریم»

دیالسی Chapter 1: Overture اولین بخش از سرویس لایو بخش کمپین بازی Battlefield 5 است و این درحالی است که برخلاف نسخههای قبلی این سری محبوب در میان طرفداران بازیهای شوتر، استودیوی Dice قصد دارد تمامی بستههای الحاقی را به صورت رایگان در اختیار بازیکنها قرار دهد و در عوض آن آیتمهای متنوعی را در درون بازی برای فروش بگذارد. این بسته الحاقی چندین مورد جدید اعم از یک نقشه جدید به نام Panzerstorm، یک مود جدید در بخش تمرینی، یک مرحله جدید در بخش سینگل پلیر که در آن به عنوان یک سرباز آلمانی بازی میکنید، آپشن شخصی سازی ظاهر وسیلههای نقلیه و برخی تغییرات در چگونگی گیمپلی بازی را به این عنوان اضافه خواهد کرد.


برچسب ها: Battlefield 5

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب