Quantcast
لوکتو | تیزر تریلر عنوان جدید مجموعه Far Cry منتشر شد
ورود عضویت

تیزر تریلر عنوان جدید مجموعه Far Cry منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 15 آذر 1397
تیزر تریلر عنوان جدید مجموعه Far Cry منتشر شد

کمپانی یوبی‌سافت در اقدامی غیر منتظره و درست یک روز قبل از شروع مراسم The Game Awards 2018 با انتشار تیزر تریلر کوتاهی از بازی بدون عنوان و جدید سری Far Cry رونمایی کرد. با توجه به این ویدیو کوتاه میتوان گفت که بازی دارای یک تم آخرالزمانی و ناشی از انفجارات هستهای است اما هنوز مشخص نیست که این عنوان با بازی Far Cry 5 مرتبط است یا به عنوان بازی ششم از این مجموعه نام خواهد گرفت؛ ارتباط این تیزر با بازی پنجم از این رو است که شروع این ویدیو با وقوع یک انفجار هستهای صورت میگیرد و از طرفی نیز با تحقق یافتن پیش گوییهای جوزف سید رهبر فرقه مذهبی بازی Far Cry5، در پایان این عنوان دنیا با مواد و بمبهای هستهای نابود میشود. این تیزر همچنین بیانگر آن است که دنیا حیات مجدد خود را پیدا کرده است و گیاهان شروع به رشد مجدد کردهاند، بازماندگان نیز با این فکر که خطر برای همیشه از بین رفته به زندگی خود ادامه میدهند اما همه چیز آنطور که بهنظر میرسد، نخواهد بود.

 

 

با وجود تمام مطالبی که ذکر شد، این ویدیو مختصر و کوتاه جزییات چندانی از این عنوان را ارائه نمیکند و با توجه به آن نمیتوان متوجه شد که آیا این بازی یک محتوی قابل دانلود برای بازی Far Cry 5 است و یا یک اسپین آف مستقل نظیر بازی Blood Dragon خواهد بود؟ یا به طور کلی با یک بازی جدید طرف خواهیم بود؟

سیزن پس بازی Far Cry 5 با محتوی کامل آن نظیر زامبیها و بخش ویتنام هماکنون در دسترس است. جزییات بیشتر از بازی جدید سری Far Cry فردا و در جریان مراسم The Game Awards 2018 اعلام خواهد شد.


برچسب ها: Far Cry

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آذر 1397

مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

در جریان مراسم The Game Awards 2018 بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

تریلر زمان عرضه بازی Just Cause 4 منتشر شد

با فرا رسیدن زمان عرضه بازی Just Cause 4، تریلری از این بازی منتشر شد. این تریلر را در ادامه ببینید.

حسام افرومند - 13 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب