Quantcast
لوکتو | صدای شما ۱ - بهترین بازی سال ۲۰۱۸ کدام است؟
ورود عضویت

صدای شما ۱ - بهترین بازی سال ۲۰۱۸ کدام است؟

توسط حامد افرومند در تاریخ 15 آذر 1397
صدای شما ۱ - بهترین بازی سال ۲۰۱۸ کدام است؟

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. در برنامه صدای شما به‌ نظر مخاطب در مورد موضوعی خاص گوش خواهیم داد و بحث کوتاهی در مورد آن خواهیم داشت. 

هفته قبل از شما در مورد بهترین بازی سال پرسیده بودیم. از بین تمامی نظراتی که برای ما ارسال شد، چند صدا را انتخاب کردیم که در این برنامه به آن‌ها گوش خواهیم داد. حامد افرومند و رامتین کاظمی، میزبان شما در این بارنامه هستند. شما می‌توانید پادکست عینک ۲ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود عینک ۲ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید. 

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #رادیولوکتو در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید. شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در چهارمین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب