Quantcast
لوکتو | مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد
ورود عضویت

مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 16 آذر 1397
مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

استودیو NetherRealm شب گذشته و درجریان مراسم The Game Awards 2018 از جدیدترین عنوان سری بازیهای مبارزهای محبوب Mortal Kombat رونمایی کرد. اعلام این بازی توسط اد بون (Ed Boon) سازنده این مجموعه و در زمان اعلام برنده جایزه بهترین بازی مسابقهای/ ورزشی با انتشار تریلری از آن که مبارزه شخصیتهای اسکورپیون و Rayden را به تصویر میکشید، صورت گرفت. تریلر این بازی را با هم میبینیم:

 

 

همانطور که در تریلر بازی Mortal Kombat 11 نیز مشخص است، با یک بازی کاملا خشن طرف خواهیم بود که در آن قابلیت جدا کردن سر از بدن شخصیتها و راه انداختن حمام خون وجود خواهد داشت. نکته جالبی که بیش از سایر نکات این تریلر به چشم میآید، امکان استفاده قابل توجه‌ای از سلاحهای مختلف در جریان مبارزهها است که یک موضوع و امر عادی برای شخصیتهای سری مورتال کمبت محسوب نمیشود. این بازی در تاریخ سوم اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آپریل ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد.


برچسب ها: The Game Awards 2018 - TGA 2018

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 19 آذر 1397

مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

در جریان مراسم TGA 2018 ضمن انتشار تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry 5 زمان شروع دمو آن نیز مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب