Quantcast
لوکتو | انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control
ورود عضویت

انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 16 آذر 1397
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

رمدی اینترتینمت یکی از استودیوهای خلاق در توسعه بازی محسوب شده که تاکنون عناوین جذابی را در کارنامه خود جای داده است و حالا میخواهد با جدیدترین عنوان در دست توسعه یعنی بازی  Control لیست بازی‌های خود را کامل‌تر نماید.

باتوجه به آخرین اخبار، این استودیو چند تصویر 4k از محیط بازی منتشر کرده که شباهتی به نمایش گیم پلی E3 2018 این بازی دارد. به گفته رمدی اتمسفر بازی Control شباهتی به Quantum Break خواهد بود اما بازی جدید گیم پلی متفاوتی خواهد داشت. در تصاویر علاوه بر محیط بازی، شخصیت اصلی که مونث نیز محسوب می‌شود، به چشم می‌خورد.

 

Photo

 

رمدی پیشتر درباره بازی Control چنین توضیح داده که این بازی تعریف دوباره از ساخته استودیو خواهد بود و گیم پلی متنوعی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازی. Control به بازیکنان اجازه خواهد داد تا با توجه به سرعت خود گیم پلی را سپری کنند و با داستانی فوق‌العاده رو به رو خواهند شد.

 

Photo

 

نیل رلی (Neil Ralley) یکی از مدیران ارشد 505 Games به عنوان ناشر بازی Control از همکاری با رمدی ابراز خوشنودی کرده و افزود که امیدوار است دو شرکت در مقاصد بعدی همکاری گسترده‌تری را تجربه کنند.

 

Photo

 

بازی Control برای پلی استیشن 4، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان تحت توسعه قرار دارد و در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود.


برچسب ها: Control

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دست آوردهایتان در Red Dead Online پس از beta از بین نخواهد رفت

حدود یک هفته از انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بسیاری از بازیکن‌ها نگران از بین رفتن دست‌آورد‌هایشان هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

مراسم TGA 2018: زمان انتشار بازی Rage 2 مشخص شد

استودیو بتزدا تاریخ رسمی انتشار بازی Rage 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 17 آذر 1397

زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 مشخص شد

استودیو Dice زمان انتشار بسته الحاقی رایگان بازی Battlefield 5 تحت عنوان Chapter 1: Overture را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب