Quantcast
لوکتو | مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد
ورود عضویت

مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

توسط اشکان عظیمی در تاریخ 17 آذر 1397
مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

همانطور که اخیرا صفحه فیسبوک پرتغالی زبان ایکس باکس با انتشار پستی از در دسترس قرار گرفتن دموی بازی Devil May Cry 5 در آینده نزدیک توسط استودیو ژاپنی کپکام خبر داد، شب گذشته و در جریان مراسم TGA 2018 تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شد که در طی آن اعلام شد که دموی این بازی از تاریخ هفت دسامبر برای کاربران کنسول ایکس باکس وان قابل بازی خواهد بود. این ویدیو نشان میدهد که این دمو به صورت اختصاصی برای این کنسول عرضه می شود و مود Bloody Palace نیز در پنجمین عنوان اصلی این سری بازخواهد گشت؛ این مود در قالب یک آپدیت و در آپریل ۲۰۱۹ برای این بازی معرفی میشود. تریلر جدید این بازی را با هم میبینیم:

 

 

بازی Devil May Cry 5 برای اولین بار در جریان کنفرانس E3 ۲۰۱۸ کمپانی مایکروسافت معرفی شد و پس از آن اعلام شد که عرضه جهانی آن برای کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و رایانههای شخصی در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (هشت مارچ ۲۰۱۹) صورت میگیرد. در این بازی شخصیت نرو مجددا شخصیت اصلی بازی خواهد بود با این حال شخصیت دانته، محبوبترین شخصیت این سری نیز قابل بازی خواهد بود و در کنار او نیز شخصیت جدیدی به نام V به عنوان سومین شخصیت قابل بازی در این عنوان حضور خواهد داشت.


برچسب ها: Devil May Cry 5

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مراسم TGA ۲۰۱۸: بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد

در جریان مراسم The Game Awards 2018 بازی Mortal Kombat 11 معرفی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 16 آذر 1397

تریلر زمان عرضه بازی Just Cause 4 منتشر شد

با فرا رسیدن زمان عرضه بازی Just Cause 4، تریلری از این بازی منتشر شد. این تریلر را در ادامه ببینید.

حسام افرومند - 13 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب