Quantcast
لوکتو | اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷
ورود عضویت

اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

توسط حامد افرومند در تاریخ 18 آذر 1397
اخبار هفته ۴ - تا ۱۷ آذر ۹۷

در رادیو لوکتو اخبار روز دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و صنعت سرگرمی را مرور و اتفاقات مهم را بررسی می‌کنیم. برنامه اخبار هفته یکی از برنامه‌های رادیو لوکتو است که در آن به مهم‌ترین اخبار هفته گذشته می‌پردازیم و تحلیل کوتاهی از آن‌ها خواهیم داشت. 

در هفته گذشته مراسم The Game Awards 2018 برگزار شد و بازی God of War به‌عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد. همچنین چند بازی در این مراسم معرفی شدند. در دنیای سینما و تلویزیون نیز اتفاقات زیادی افتادند. در قسمت چهارم اخبار هفته از رادیو لوکتو، رامتین کاظمی، حسام افرومند و محمدرضا مصطفوی راد مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کرده‌اند. شما می‌توانید پادکست اخبار هفته ۴ را از شنوتو هم گوش کنید. برای دانلود اخبار هفته ۴ هم می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

منتظر نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های شما هستیم. شما همچنین می‌توانید با #رادیولوکتو در شبکه‌های اجتماعی، با ما همراه شوید و در مورد برنامه‌های ما نظر دهید و با ما به‌صورت مستقیم صحبت کنید.


برچسب ها: رادیو لوکتو

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اخبار هفته ۶ - تا ۲ دی ۹۷

در ششمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 دی 1397

اخبار هفته ۴ - تا ۲۵ آذر ۹۷

در پنجمین قسمت اخبار هفته از رادیو لوکتو، مهم‌ترین اخبار هفته را مورد بحث قرار دادیم. برای گوش دادن به این قسمت با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 25 آذر 1397

صدای شما ۱ - بهترین بازی سال ۲۰۱۸ کدام است؟

با اولین برنامه صدای شما با موضوع بهترین بازی سال ۲۰۱۸ همراه باشید.

حامد افرومند - 15 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب