Quantcast
لوکتو | انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds
ورود عضویت

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 19 آذر 1397
انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

درجریان مراسم The Game Awards 2018 استودیوهای Obsidian  و Private Division با معرفی بازی The Outer Worlds بسیاری از طرفداران ژانر علمی-تخیلی را به وجد آوردند و همانطور که وعده داده شده بود روز بعد ویدیو جدید و ۱۵ دقیقهای از گیم پلی آن منتشر شد؛ با توجه به این ویدیو اینگونه به نظر میرسد که این بازی، به نوعی یک جانشین معنوی برای بازی Fallout: New Vegas است که با المانهای مختلف نقش آفرینی و شوخ طبعی آمیخته شده است. یکی از نکاتی که در این ویدیو بسیار به چشم میآید استفاده زیاد استودیویObsidian  از شوخ طبعی در میان دیالوگهای بازی و وجود انتخابهای زیاد در مکالمهها است. ویدیو جدید این بازی را با هم میبینیم:

 

 

شایان ذکر است که در حین انجام بسیاری از ماموریتها بازیکنها قادر خواهند بود که به صورت مخفیانه و بدون ایجاد هرگونه رویارویی و درگیری با دشمنان از آن‌ها عبور کنند و هنگامیکه زمان مبارزهها فرا میرسد، مکانیزم‌های مشابه با بازی‌های شوتر اول شخص همانند  New Vegasکاملا آشکار است. در این بازی مکانیز جدیدی تحت عنوان Tactical Time Dilation وجود دارد که استفاده از آن میتواند با افزایش قدرت ضربات به بازیکنها کمک کند و با وجود یک منظومه شمسی گسترده برای کاوش، مطمئنا بازی The Outer Worlds محیطهای متنوعی را برای جست و جو و دشمنان مختلفی را برای مقابله ارائه میکند. این عنوان همچنین مکانیزم جدیدی را به بازیکنها ارائه میکند که پیروی کردن یا نکردن از آن کاملا اختیاری است؛ براساس این مکانیزم بازیکنها باید در طی بازی براساس اتفاق بدی که برای آن‌ها رخ میدهد، عوامل یا دشمنانی را به عنوان ترس خود انتخاب کنند که در ادامه و در زمان رویارویی با آن‌ها آسیب بیشتری را دریافت خواهند کرد.

همانند سری بازیهای Mass Effect، در بازی The Outer Worlds نیز میتوانید خدمه و اعضای کشتی فضایی خود را با مبارزینی از سر تا سر منظومه شمسی پر کنید که هرکدام از آن‌ها نقاط ضعف، نقاط قوت و ماموریتهای جانبی مخصوص به خود را دارا هستند که بازیکن میتواند به دلخواه هر یک از آن‌ها را انجام دهد. علاوه بر این از آنجا که بازی امکان تصمیم گیریهای مختلف را در اختیار بازیکن قرار میدهد، اگر با اعضای خدمهتان بدرفتاری کنید، آن‌ها از نحوه برخورد شما استقبال نخواهند کرد و خدمه را ترک میکنند. این بازی درتاریخ نامشخصی از سال ۲۰‍۱۹ برای رایانههای شخصی و کنسولهای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر میشود.


برچسب ها: The Outer Worlds

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

ویدیو ۳۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 توسط یوبیسافت منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 20 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 18 آذر 1397
۱

مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

در جریان مراسم TGA 2018 ضمن انتشار تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry 5 زمان شروع دمو آن نیز مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب