Quantcast
لوکتو | جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد
ورود عضویت

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 19 آذر 1397
جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

با توجه به اطلاعاتی که از طریق برد سمز (Brad Sams) معروف فاش شده، متوجه شدیم که، Microsoft برای منتشر کردن کنسول جدیدش در سال ۲۰۲۰ برنامه دارد و اینطور که به نظر می‌رسد در سال ۲۰۲۰ شاهد آغاز فروش کنسول بعدی Sony هم خواهیم بود. متاسفانه این کاربر در رابطه با رونمایی از کنسول چیزی نگفته است اما با توجه به زمان انتشار می‌توان حدس زد که دستگاه در سال ۲۰۱۹ رونمایی شود.

اما در ادامه گزارش می‌توان به دامن زدن به شایعات قبلی اشاره کرد. چرا که باز هم می‌شنویم که مایکروسافت قصد دارد تا کنسولی بدون امکان پشتیبانی از دیسک منتشر کند. با توجه به اینکه مایکروسافت قصد چنین کاری را دارد، سمز ادعا می‌کند کنسول اسکارلت حالتی خاص دارد و فقط از استریم (streaming-only) پشتیبانی خواهد کرد. بنا بر این قیمت خیلی کمی خواهد داشت. با توجه به این برنامه، کاربران دیگر قطعه‌ای پلاستیکی با محتویات کامپیوتری را در اختیار نخواهند داشت و به جای آن دسترسی به سرور‌های عظیم استریم ایکس باکس اسکارلت خواهند داشت و می‌توانند هر بازی که دوست دارند را در لحظه تجربه کنند.

این کاربر در ادامه به چیزی با نام "digital attach" (قطعه متصل شونده دیجیتالی) اشاره کرد. به نظر می‌رسد این روش جدیدی برای خرید سخت افزار است و با این امکان زمانی که Xbox Scarlett را خریداری کردید، می‌توانید به دلخواه خودتان گزینه‌های خرید را به دستگاهتان اضافه کنید، به زبانی دیگر، می‌توانید دستگاه را خریداری کنید و با امکان "digital attach"، یک ایکس باکس لایور دوساله به علاوه Game Pass به آن اضافه کنید.

سمز در رابطه با سخت افزار دستگاه، ادعا کرد که، ایکس باکس اسکارلت بر اساس Zen 2 tech AMD ساخته خواهد شد که چندان هم دور از ذهن نیست. مخصوصا زمانی که تمامی کنسول‌های شرکت از یک پردازنده ADM استفاده کرده‌اند. در ادامه اشاره کرد که پردازنده اصلی AMD next-gen GPU tech خواهد بود.

این کاربر اشاره کرد که مایکروسافت قصد دارد تا کنسولی با پشتیبانی از 4K و حالت 60 فریم منتشر کند.

تمامی این ادعا‌ها، شایعاتی بیش نیستند، و از طرف هیچ خبرگزاری تایید نشده‌اند. اما با توجه به این که Sams سابقه‌ خوبی در فاش کردن اطلاعات رسمی ایکس باکس دارد، خواندن این ادعای جدید لازم بود.


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب