Quantcast
لوکتو | زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد
ورود عضویت

زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 آذر 1397
زمان عرضه قسمت سوم از فصل آخر بازی The Walking Dead مشخص شد

کمپانی اسکایباند گیمز که چندی پیش با استخدام برخی از کارکنان استودیوی تعطیل شده Telltale به منظور تکمیل روند ساخت فصل آخر بازی The Walking Dead از ادامه روند تولید این عنوان خبر داد، امروز با انتشار بیانیه زیر اعلام کرد که قسمت سوم از فصل پایانی این بازی در تاریخ 25 دی 1397 (15 ژانویه 2019) و تحت عنوان Broken Toys عرضه خواهد شد.

«ما برای اعلام زمان انتشار قسمت سوم از فصل پایانی بازی The Walking Dead برای تمامی پلتفرمها در تاریخ 15 ژانویه 2019 و تحت عنوان Broken Toys هیجان زده هستیم. ما به شدت از تمام تیم به خاطر کار کردن بر روی این بازی و اطمینان یافتن از اتمام آن با کیفیتی که بازی و طرفداران آن لایقش هستند، سپاس گذاریم. شما ممکن است متوجه این نکته شده باشید که اگر فصل پایانی این بازی را به صورت کامل خریداری کرده باشید، بدون توجه به اینکه از چه پلتفرمی استفاده میکنید، همچنان به صورت رایگان به قسمتهای سوم و چهارم دسترسی خواهید داشت.»

نظر شما در مورد فصل پایانی بازی The Walking Dead و نتیجه پایانی تلاشهای اسکایباند گیمز در روند تولید آن چیست؟


برچسب ها: The Walking Dead

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب