Quantcast
لوکتو | انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2
ورود عضویت

انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 20 آذر 1397
انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

برای مدتها است که خبر و جزییات جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 2 در دسترس نیست و تنها چیزی که در مورد آن شنیدهایم وعدههای یوبیسافت و میشل آنسل (Michel Ancel) سازنده آن بوده است. با این حال امروز یوبیسافت ویدیو جدیدی را از گیم پلی این عنوان منتشر کرده است که به المانهای مختلف این بازی مانند نحوه مبارزات، شخصیتهای بازی، اسکنر اسپایگلس و حالت Co-Op میپردازد. ویدیو جدید بازی Beyond Good and Evil 2 که در آن صحبتهای گیاوم برونیر (Guillaume Brunier) تهیه کننده و امیل مورل (Emile Morel) کارگردان خلاق این بازی نیز وجود دارد را با هم میبینیم:

 

 

از جمله ویژگیها و جزییات جدیدی که در جریان این ویدیو به صورت کامل معرفی شدند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-تقویت و آپدیت کردن شخصیت بازی: شما به عنوان یک کاپیتان دزدهای فضایی که همواره با خود شمشیر، اسلحه و یک جتپک را حمل میکنید و قابلیت شخصی سازی آن را دارید، بازی را آغاز میکنید. شخصیتها و سلاحهای شما با استفاده از بخش و قابلیت Augments قابل آپدیت خواهد بود که تواناهایی خاصی را به شما اعطا میکند و امکان تجربه موارد مختلف در مبارزه همانند گیر انداختن دشمنانتان در حباب کند کننده زمان یا فریز کردن آنها با زنجیر الکتریکی را به همراه دارد.

اسپایگلس: به منظور مشاهده هرآنچه که دشمنانتان به همراه دارند، شما به اسپایگلس نیاز خواهید داشت که وضعیت، مهارتها و افزودههای دیگر شخصیتها را در کنار جزییات دیگر در مورد لوکیشنها و نقاط مورد علاقه‌تان از محیطهای بازی را به نمایش میگذارد.

حالت Co-Op: بازی Beyond Good and Evil 2 یک عنوان آنلاین است و در کنار بخش تک نفره، شما میتوانید این عنوان را همراه با دوستان خود نیز تجربه کنید؛ البته میتوانید هنگامیکه دیگر بازیکنها مشغول انجام کارهای خود هستند آزادانه در محیط بازی کاوش کنید و به کارهای خود پبردازید.

وسایل نقلیه: در این بازی شما به طیف گستردهای از وسایل نقلیه با قابلیت پرواز کردن دسترسی خواهید داشت و هر وسیله نقلیهای را که ببینید، میتوانید برانید. شما همچنین میتوانید این وسایل را کاملا شخصی سازی کنید.

 

 

یوبیسافت هنوز زمان مشخصی را برای عرضه بازی Beyond Good and Evil 2 اعلام نکرده است.


برچسب ها: Beyond Good and Evil 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

پس از معرفی بازی The Outer Worlds در The Game Awards 2018، ویدیوی جدیدی از گیم پلی این عنوان منتشر شده است که جزییات و اطلاعات جدیدی را ارائه می کند. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 19 آذر 1397

انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از معرفی بازی Far Cry: New Dawn در TGA 2018، امروز جزییات جدیدی از گیم پلی و شخصیت‌های آن منتشر شده است. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 18 آذر 1397
۱

مراسم TGA ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

در جریان مراسم TGA 2018 ضمن انتشار تریلر جدیدی از بازی Devil May Cry 5 زمان شروع دمو آن نیز مشخص شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب