Quantcast
لوکتو | گرالت به بازی Monster Hunter World می آید
ورود عضویت

گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 21 آذر 1397
گرالت به بازی Monster Hunter World می آید

شرکت کپکام در خبری خوشحال کننده برای طرفدارانWitcher ، سورپرایزی را اعلام کرده است. با توجه به اعلام کپکام، گرالت ریویایی بازی  Witcher اوایل سال ۲۰۱۹ در قالب بروزرسانی رایگان روی دو پلتفرم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی Monster Hunter World در دسترس قرار می‌گیرد.

ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto) به عنوان تهیه کننده بازی  Monster Hunter World اظهار داشت که طرفداران این بازی انتظار اعلام چنین خبری را نداشتند و استودیو سازنده نیز با هدف سورپرایز آن‌ها چنین بروزرسانی را در نظر گرفته است. کپکام دقیقا مشخص نکرده آیا شخصیت گرالت که به عنوان یک کارکتر قابل بازی در Monster Hunter World محسوب می‌شود، با همان تکنیک‌های جادویی Witcher در بازی ظاهر می‌شود یا آن که تغییراتی در سبک مبارزات آن داده خواهد شد.

متاسفانه شرکت کپکام به این موضوع نیز نپرداخته که آیا بازیکنان نسخه رایانه شخصی Monster Hunter World می‌توانند با این شخصیت محبوب قهرمان سری ویچر در بازی رو به رو شوند یا خیر. گذشته از آن Capcom تریلری را با همین مضمون منتشر کرده که می‌توانید به تماشا آن بپردازید:

 


برچسب ها: Monster Hunter World

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب