Quantcast
لوکتو | صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند
ورود عضویت

صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 آذر 1397
صداپیشگان بازی Red Dead Redemption 2 از ماهیت پروژه بی خبر بودند

قطعاً اگر بخواهیم شرکت‌های بازی سازی را دسته بندی کنیم، یکی از عجیب ترین و البته محتاط ترین شرکت‌ها در بین تمامی بازی‌سازان، Rockstar Games خواهد بود، چرا که تا زمانی که آن‌ها دوست نداشته باشند، ما نمی‌توانیم هیچ چیزی از پروژه در دست ساخت بفهمیم. اما نکته جالب ماجرا اینجاست که کار‌های مخفیانه راک استار در مراحل ساخت به سطح بسیار زیادی رسید و این بار فقط ما مخاطبان نبودیم که چیزی از بازی نمی‌دانستیم، بلکه کارکنان شرکت‌ هم اطلاعی در رابطه با بازی‌ای که بر رویش مشغول به کار بودند، نداشتند.

 

گابریل اسلویر (Gabriel Sloyer) یکی از صداپیشگان مهم بازی Red Dead Redemption 2، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری Eurogamer، در رابطه با کارش بر روی بازی جهان آزاد وسترن صحبت کرد و توضیح داد که در روز‌های اول که نقش خاویر اسکوئلا (Javier Escuella) را به عهده داشت، اصلا نمی‌دانست در حال صداپیشگی چه شخصیتی در چه بازی‌ای است، چرا که راک استار هیچ توضیحی به آن‌ها نداده بود. سلویر در سال 2013 همکاری را با تیم آغاز کرد، اما با این‌ حال نمی‌دانست که پروژه در رابطه با چه چیزی است. او در ادامه توضیح داد که زمان زیادی نبرد تا همه متوجه ماهیت پروژه شوند :

 

«ابتدا هیچ سرنخی نداشتم که در حال صداپیشگی کدام شخصیت هستم، اما بعد از گذشت دو یا سه ماه فهمیدم، همه ما بخاطر وجود دیالوگ‌ها و لهجه وسترنی‌ای که داشتیم متوجه شدیم. البته فهمیدن این موضوع به مغز زیاد بزرگی نیاز ندارد چرا که تنها بازی وسترنی که راک استار می‌سازد، Red Dead Redemption 2 است.»

 

اسلویر در ادامه مصاحبه توضیح داد که بعد از متوجه شدن ماهیت پروژه، اجازه نداشت به کسی در رابطه با کار چیزی بگوید:

 

«راک استار در نگه داشتن همه چیز به صورت یک راز، کار بسیار بزرگی انجام داد، چرا که ما نمی‌توانستیم به نزدیک ترین بستگانمان توضیحی در رابطه با کارمان بدهیم و این روند پنج سال طول کشید.»

 

حالا که با روند کار در راک استار بیشتر آشنا شدیم،‌ می‌توانیم به راحتی متوجه این موضوع شویم که آن‌ها چگونه همه چیز را به بهترین نحو ممکن در آرامش و دور از شایعات و حاشیه‌ها پیش می‌برند، چرا که حتی کارکنان بر روی پروژه‌ هم از چیزی که می‌سازند خبر ندارند. همانطور که سلویر گفت، برای فهمیدن اینکه راک استار بر روی چه پروژه‌ای کار می‌کند نیاز به فکر کردن زیادی نیست و به احتمال زیاد در چند سال آینده باید خبر‌هایی از Grand Theft Auto VI بشنویم.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب