Quantcast
لوکتو | بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد
ورود عضویت

بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

توسط محمد جواد عبداللهی پور در تاریخ 23 آذر 1397
بروزرسانی جدید بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

آپدیت جدید بازی Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online منتشر شده است و بسیاری از باگ‌ها، مشکلات در بارگذاری و اتفاقات آزاردهنده در برقراری ارتباط با سرور Rockstar را بر طرف کرده است.

جزئیات این بروزرسانی جدید طولانی نیست،‌ پس نیاز به حوصله زیاد نخواهید داشت.

جزئیات بروزرسانی روی بخش داستانی بازی Red Dead Redemption 2:

مشکلی در بازی وجود داشت که اگر شما بعد از انجام مرحله Country Pursuits بازی را ذخیره نمی‌کردید و بعد با یک ذخیره سازی اتوماتیک وارد بازی می‌شدید، صفحه بارگذاری روی ۹۰ درصد متوقف و بازی شما دچار اختلال می‌شد. این مشکل به طور کلی بر طرف شده است.

مشکل بعدی که بر طرف شده، باز هم متوقف شدن بارگذاری روی ۹۰ درصد است، اما اینبار مشکل به دلیل کمپ زدن در نزدیکی Horseshoe Overlook، در چپتر دوم بازی، درست بعد از مرحله The First Shall Be Last رخ می‌داد.

اگر بعد از بارگذری روی اتوسیو، دوباره بازی را بارگذاری می‌کردید، ممکن بود مشکل ۹۰ درصد باز هم رخ دهد. خوشبختانه مشکلات متوقف شدن روی ۹۰ درصد، به طور کلی برطرف شده‌اند.

بر طرف شدن مشکل از بین رفتن منو اسلحه‌ها بعد از دوباره بازی کردن یکی از مراحل مربوط به منطقه Guarma.

 

خوشبختانه مشکلات بخش تک‌نفره آنقدر آزار دهنده نبود، و حتی بسیاری از بازیکن‌ها اصلا با این مشکلات مواجه نشدند. اما بخش چند نفره بازی که هنوز در حالت آزمایشی است، اشکالات زیادی دارد و خوشبختانه بسیاری از آن‌ها با آپدیت جدید برطرف شده‌اند.

 

جرئیات بروزرسانی روی بخش آنلاین (Red Dead Online Beta):

بهبود بخش‌های عمومی بازی

بر طرف شدن مشکلی که بعد از آسیب دیدن اسبتان به وجود می‌آمد، اگر اسب را از اصطبل می‌گرفتید با سوت زدن اسب پیش فرض بازی Scrawny Nag ، به دنبالتان می‌آمد.

بر طرف شدن مشکلی که در مرحله Love and Honor رخ می‌داد و به شما اجازه نمی‌داد از خانه خارج شوید.

بر طرف شدن مشکلی که به شما اجازه نمی‌داد وارد بخش آنلاین شوید، تنها راه حل برای این مشکل وارد شدن به بخش داستانی و سپس به حالت آنلاین بود.

بر طرف شدن مشکلی که در مرحله Love and Honor با خارج شدن رهبر Posse از بازی رخ می‌داد و سایر بازیکن‌ها با صفحه سیاهی مواجه می‌شدند.

بر طرف شدن مشکلی که روی دستگاه ایکس باکس وان رخ می‌داد و بازیکنان را به صفحه اصلی ایکس باکس می‌آورد.

بر طرف شدن مشکل بر قرار نشدن اتصال با سرور راک استار که با ارور 0x99395004 نمایش داده می‌شد. این ارور بعد از انجام مرحله Honor Among Horse Thieves رخ می‌داد.

و مهم ترین دست‌آورد این بروز رسانی که سیستم اقتصاد بازی را کمی بهبود بخشید و حالا قیمت کالا‌ها کمی معقول‌تر به نظر می‌رسد.


برچسب ها: Red Dead Redemption 2

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب