Quantcast
لوکتو | رکورد شکنی مراسم The Game Awards 2018 در تعداد بیننده
ورود عضویت

رکورد شکنی مراسم The Game Awards 2018 در تعداد بیننده

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 23 آذر 1397
رکورد شکنی مراسم The Game Awards 2018 در تعداد بیننده

مراسم The Game Awards 2018 توانست رکورد تعداد بیننده‌های تاریخ این مراسم را بشکند؛ این مراسم که در هفته گذشته برگذار شد با افزایش ۱۲۸ درصدی تعداد بینندگان زنده خود نسبت به سال گذشته، به رکورد ۲۶٬۲ میلیون بیننده دست یافت و این درحالی است که این مراسم در سال ۲۰۱۷ تنها ۱۱٬۵ میلیون بیننده داشته است. در شبکه توییچ نیز این مراسم با ۱٬۱۳ میلیون بیننده به صورت همزمان به بزرگترین رویداد و لایواستریم تاریخ این شبکه تبدیل شد که این آمار تقریبا دو برابر تعداد استریمهای سال گذشته است و بیش از ۳۰۰ نفر از استریمرها و تولید کنندگان محتوا در توییچ از این مراسم به صورت زنده پشتیبانی کردند.

این مراسم همچنین برای چهارمین سال متوالی به ترند اول توییتر تبدیل شد و در تعداد آرا بازیکنها نیز افزایش چشمگیری داشته است، به طوریکه امسال ۱۰٬۵ میلیون رای در سایت رسمی این مراسم ثبت شده است. شرکت کنندگان قادر بودند تا از طریق وبسایت رسمی مراسم یا دایرکت مسیج توییتر، فیسبوک مسنجر، آمازون الکسا و.. به بازیهای مورد نظر خود در بخشهای مختلف رای بدهند.

آمار و ارقام لایواستریمهای مراسم The Game Awards در سالهای مختلف به شرح زیر است:

سال ۲۰۱۸: ۲۶٬۲ میلیون بیننده

سال ۲۰۱۷: ۱۱٬۵ میلیون بیننده

سال ۲۰۱۶: ۳٬۸ میلیون بیننده

سال ۲۰۱۵: ۲٬۳ میلیون بیننده

سال ۲۰۱۴: ۱٬۹ میلیون بیننده


برچسب ها: The Game Awards 2018 - TGA 2018

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب