Quantcast
لوکتو | خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite
ورود عضویت

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 24 آذر 1397
خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

در آخرین مطلب از سری مطالب چالش‌های هفتگی Fortnite پیش بینی شد که فصل هفتم این بازی جمعه یا شنبه آغاز می‌شود. این پیش بینی برگرفته از سابقه استودیو اپیک گیمز (Epic Games) در انتشار بسته بروزرسانی فصل جدید بود. اما در کمال ناباوری، بسته بروزرسانی فصل هفتم بازی دقیقا بعد از اتمام فصل ششم منتشر شد. به نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) از خیلی وقت پیش در حال کار  روی فصل جدید بوده است. اگر از طرفداران این بازی باشید، به طور حتم به یاد دارید که قبل از آغاز فصل ششم، تصاویری از بازی به بیرون درز پیدا کرد که نشان دهنده تغییراتی در نقشه بازی بود. در این تصاویر ما شاهد پوشش برفی در بعضی از مناطق بازی بودیم. خیلی‌ها آن زمان این شایعه را واقعی دانستند و دلیل موجهی نیز داشتند. دلیل آن‌ها وجود کشتی واکینگ‌ها و وجود اسکین و چتر‌های فرود با طرح زمستانی بود. اما این اتفاق در فصل ششم رخ نداد و تنها چیزی که فصل ششم را جذاب کرد تغییرات محیطی در منطقه Loot Lake بود.

تغییرات محیطی

 

حال در فصل هفتم نقشه بازی با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است. ما در نقشه فصل جدید شاهد حذف و اضافه شدن مناطق جدیدی با پوشش برف هستیم. از جمله مناطقی که با تغییر نام، تغییرات گسترده‌ محیطی را نیز داشته‌اند می‌توان به Greasy Grove، Snobby Shores، Flush Factory و Shifty Shafts اشاره کرد. ما در قسمت جنوبی نقشه شاهد اضافه شدن سه منطقه جدید با نام‌های Polar Peak، Frosty Flights و Happy Hamlet هستیم.

آیتم‌های جدید

 

در کنار تغییرات محیطی و پوششی بازی، اسلحه و وسایل نقلیه جدیدی نیز به بازی اضافه شده است. از جمله‌ آن‌ها می‌توان به جت جنگیX-4  اشاره کرد. این جت پنج صندلی دارد یکی از آن‌ها برای خلبان است. همچنین یک مسلسل به آن وصل شده است با چند تیر به شدت آسیب می‌بیند. پس باید مواظب باشید. شایان ذکر است که این جت از افزایش دهنده سرعت نیز بهره می‌برد.

تغییراتی در آیتم بالن‌ نیز صورت گرفته است. البته نمی‌توان گفت تغییرات، زیرا این بالن‌ها از پایه دوباره طراحی شده‌اند. از این به بعد می‌توانید در حین استفاده از بالن‌ها، از اسلحه نیز استفاده کنید. بازیکنان می‌توانند تا حداکثر  سه بالن را به خودشان وصل کنند و بعد از آن از زمین بلند می‌شوند. همچنین تعداد بالن‌ها در کوله پشتی از ۲۰ به ۱۰ کاهش یافته است.

 

آیتم‌هایی که به تعمیرگاه رفته‌اند

به طور حتم به یاد دارید که در شروع هر فصل، آیتم‌هایی از بازی حذف می‌شوند و بعد از مدت کوتاهی دوباره به بازی باز می‌گردند. در فصل هفتم نیز این اتفاق رخ داده است و آیتم‌هایی به تعمیرگاه اپیک گیمز رفته‌اند تا بعد از کار بر روی باگ‌هایشان دوباره به بازی برگردند. این آیتم‌ها شامل: Shadow Stones، Port-a-Fort،Chiller، Clinger، Double Barrel Shotgun و Shockwave Grenade می‌شوند.

 

اضافه شدن ماد Creative

و اما آخرین و می‌توان گفت مهم‌ترین بخشی که در فصل هفتم  به بازی اضافه شده است، ماد Creative است. مادی که فعلا در انحصار دارندگان نسخه گوشی هوشمند بازی قرار دارد. در این ماد می‌توانید نقشه بازی را به هر نحوی که دوست دارید بسازید و در سرورهایی که به گفته سازندگان توانایی سرویس دهی به ۱۶ بازیکن را دارند؛ به مبارزه بپردازید. شایان ذکر است که استودیو سازنده وسعت نقشه‌های این ماد را کاهش داده است و با نقشه‌ای به وسعت ماد اصلی بازی رو به رو نیستیم.

در آخر می‌توان گفت که ما با یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌های تاریخ بازیFortnite  رو به رو هستیم. بروزرسانی که نقشه بازی را پیش از پیش پویا کرده است. به نحوی که دیگر بازیکنان نبود نقشه دیگر در بازی برای تنوع را حس نمی‌کنند.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب