Quantcast
لوکتو | چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite
ورود عضویت

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

توسط محمد مهدی مبارکی در تاریخ 24 آذر 1397
چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.

شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید. 
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

Photo
 
چالش‌های همگانی:
Search a Chest in (7) different named locations – 5 ستاره – (پیدا کردن 7 صندوق گنج در مناطق مختلف)
Damage opponents with (5) different types of weapons – 5 ستاره – (آسیب رساندن به 5 نفر توسط تنفگ‌های مختلف)
Eliminate (3) opponents in Snobby Shores or Fatal Fields (HARD) – 10 ستاره – (کشتن 3 نفر در Snobby Shores یا Fatal Fields)
 
چالش‌های دارندگان Battle Pass:
Stage 1: Visit Snobby Shores and Pleasant Park in a single match – 5 ستاره – چالش‌های مرحله‌ای – (این چالش در سه مرحله صورت می‌گیرد. در مرحله نخست باید از دو منطقه Snobby Shores و Pleasant Park در یک بازی دیدن کنید. مرحله دوم باید به دیدن دو منطقه Lonely Lodge و Dusty Divot همانند مرحله نخست بروید. مرحله پایانی نیز به دیدن دو منطقه Frosty Filghts و Tomato Temple مربوط می‌شود.)
Play the Sheet Music on the pianos near Pleasant Park and Lonely Lodge – 5 ستاره – (در ادامه به صورت کامل توضیح داده شده است.)
Compete in a Dance Off at an abandoned mansion (HARD) – 10 ستاره – ( در ادامه به صورت کامل توضیح داده شده است.)
Eliminate an opponent from at least 50m away – 10 ستاره – (کشتن یک نفر از فاصله 50 متری)

Play the Sheet Music on the pianos near Pleasant Park and Lonely Lodge

Photo 
 Photo
ما در فصل گذشته نیز شاهد چالش پیانو بودیم، در این هفته نیز این چالش باری دیگر به بازی بازگشته است و شما مجبور هستید به دو منطقه که نشانی دقیقی از آن‌ها هم بازی نداده است، بروید و به نواختن پیانو بپردازید. ما در بالا مکان دقیق این دو پیانو که به گفته چالش یکی نزدیک Pleasant Park و دیگری نزدیک Lonely Lodge است را مشخص کرده‌ایم.


Compete in a Dance Off at an abandoned mansion


این چالش را می‌توانید در موازات چالش قبلی انجام دهید. به این شکل که به همان منطقه‌ای که در Lonely Lodge مشخص کرده‌ایم بروید و به مسابقه در نواختن پیانو با دوستتان یا هر شخص دیگری بپردازید و امتیاز این چالش را برای خودتان کنید.

Photo
بنر مخفی کجاست؟
 
طبق روال همیشه بنری در بازی وجود دارد که باید بعد از انجام تمام چالش‌ها آن را بدست آورید. این بنر در منطقه Frosty Flights قرار دارد. در بالا مکان دقیق آن را مشخص کرده‌ایم.


برچسب ها: Fortnite

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب