Quantcast
لوکتو | هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame
ورود عضویت

هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 27 آذر 1397
هفت تئوری جذاب و جدید فیلم Avengers: Endgame

مطمئنا اگر استودیو مارول هیچگونه ویدیو یا تریلری را از فیلم Avengers: Endgame منتشر نمیکرد و صحنه به صحنه این فیلم تا زمان اکران ناشناختنه و گنگ برای طرفداران باقی میماند، بازهم این فیلم مورد انتظار با اقتدار باکس آفیس را به تسخیر خود در می‌آورد، اما حال و تنها در چند روز پس از انتشار اولین تریلر فیلم بعدی سری انتقام جویان، تئوری‌های بسیاری این عنوان را احاطه کرده است که به هفت مورد از آن‌ها میپردازیم.

 

توجه: این مطلب داستان فیلم قبلی Avengers و Ant-Man and the Wasp را لو می‌دهد. اگر تماشا نکرده‌اید، بهتر است این مطلب را نخوانید. 

 

Photo
شخصیت هاوکای یک اسکرول است
پس از غیبت شخصیت هاوکای در فیلم Avengers: Infinity War، پس از نزدیک به دو سال درنهایت این شخصیت را با ظاهر جدیدش در تریلر فیلم Endgame مشاهده کردیم که به نظر می‌رسد پس از تبدیل شدن خانوادهاش به خاکستر به یک قاتل بی رحم تبدیل شده است اما یکی از نویسندگان وبسایت گیم اسپات در تئوری خود به این موضوع اشاره کرده است که هاوکای یک اسکرول یا در واقع یک رونین است که هرگز گروه انتقام جویان را ملاقات نکرده و شاید دلیل اصلی ظاهر عصبانی وی نیز همین مورد باشد.


سفر زمان
شاید تئوری سفر و پرش زمانی، محتمل‌ترین تئوری در مورد داستان این فیلم است و با تشکر از اسکات لنگ، سفر زمان احتمالا تنها راه گروه انتقام جویان برای شکست ثانوس محسوب شود. در این بین نیز چندین تصویر از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است که نشان میدهد گروه اونجرز به گذشته و نبرد نیویورک برای بازیابی سنگ قدرت از لوکی سفر می‌کنند.


مبارزه مجدد شخصیت‌های کاپیتان آمریکا و رد اسکال
پس از معرفی دوباره شخصیت رد اسکال در فیلم  Infinity War احتمال رویایی این شخصیت با کاپیتان آمریکا و شروع راند دوم مبارزه آن‌ها از طریق سفر زمان وجود دارد که مطمئنا بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

 

Photo
هم تیمی شدن شخصیت‌های دکتر استرنج و انت من
هردو این شخصیت‌ها اطلاعات زیادی را از دنیای کوانتوم و توانایی سفر در زمان را دارند و همین موضوع باعث شکل گیری تئوری هم تیمی شدن آن‌ها و نجات عالم از دستان ثانوس شده است. این تئوری همچنین این موضوع را پیشنهاد می‌کند که دکتر استرنج در زمان مبارزه با تایتان بزرگ و عصبانی دنیای سینمایی مارول به آینده سفر کرده و اسکات را از قلمرو کوانتوم نجات داده است. (اشاره به اتفاقات پایانی فیلم Ant-Man and the Wasp)


ثانوس در درون سنگ روح قرار دارد
پس از استفاده ثانوس از تمامی سنگهای بینهایت و تبدیل کردن نیمی از موجودات زنده عالم به خاکستر دیدیم که او در درون مزرعهای قرار دارد و حال براساس تئوریهای موجود گفته می‌شود که در واقع ثانوس وارد دنیای ارواح یا همان سنگ روح شده است و احتمالا در سکانسهای ابتدایی فیلم چهارم این مجموعه او را درحال کشاورزی ببینیم!


تونی استارک همان عمو بن مرد عنکبوتی خواهد بود!
این سومین ریبوت و ورژن از شخصیت اسپایدرمن است که با بازی تام هالند (Tom Holland) در دنیای سینمایی مارول در حال مشاهده آن هستیم با این تفاوت که اینبار شخصیت عمو بن برای ارائه نصیحت «قدرت بزرگ، مسئولیت‌های بزرگ را به همراه میآورد» وجود ندارد و برای مدت‌ها است که گفته میشود تونی استارک به ورژن متفاوتی از عمو بن برای اسپایدرمن تبدیل خواهد شد و برای نجات او، از جان خودش می‌گذرد.


هیچ شصخیتی در فیلم Avengers: Infinity War نمرده است
یکی از کاربران وبسایت ردیت تئوری بسیاری جالبی را اخیرا منتشر کرده است که بیانگر این نکته است: هیچ شصخیتی پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War نمرده است و با توجه به قدرت بینهایت دستکش نگهدارنده سنگهای بینهایت، واقعیت تنها به دو نیمه تقسیم شده است و افرادی که به خاکستر تبدیل شده‌اند، در ورژن یا نیمه دیگر واقعیت قرار گرفته‌اند و هر دو نیمه موازی واقعیت ممکن است به نوعی از طریق پل‌های کوانتومی به یکدیگر دوباره متصل شوند. همچنین از آنجا که شخصیت انت من در زمان «بشکن یا همان اقدام ناگهانی ثانوس» در قلمرو کوانتوم حضور داشت، به خاکستر تبدیل نشد و به هیچکدام از دو نیمه واقعیت محدود نمی‌شود و همچنان میتواند از طریق این قلمرو و پل کوانتومی به بعد دیگر سفر کند تا به تنها راه ارتباطی این دو بعد موازی بدل شود.

فیلم Avengers: Endgame در تاریخ شش اردیبهشت ۱۳۹۸( ۲۶ آپریل ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.


برچسب ها: Avengers: Endgame

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1397

چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 آذر 1397

هرآنچه که باید از فیلم Artemis Fowl بدانید

پس از انتشار اولین تیزر تریلر فیلم Artemis Fowl، در این یادداشت سعی برآن داشتیم که شما هرچه بیشتر با این فیلم آشنا کنیم. با لوکتو همراه باشید

خشایار بهرامی - 14 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب