Quantcast
لوکتو | بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید
ورود عضویت

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 28 آذر 1397
بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

شرکت مایکروسافت با هدف عملکرد بهتر در نسل نهم با خرید چند استودیو خلاق از جمله    Obsidian Entertainment  قصد دارد عناوین بزرگی را توسعه دهد. این استودیو پیشتر بازی‌های بزرگی چون Fallout New Vegas را در کارنامه خود قرار داده و موفق هم بوده است.
بازی‌های دیگری هم در کارنامه این استودیو قابل مشاهده است و یکی از آن‌ها بازی Pillars of Eternity 2  محسوب می‌شود. این عنوان در سال جاری به پلتفرم رایانه شخصی راه پیدا کرد اما تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه‌های کنسول مشخص نشد.
به تازگی استودیو Obsidian Entertainment این تاریخ انتشار را مشخص کرده است، هرچند که این تاریخ دقیق نیست. به گفته این استودیو مطرح سازنده، بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های نسل فعلی منتشر خواهد شد تا صاحبان این پلتفرم نیز به تجربه بازی نقش آفرینی مورد بحث بپردازند.
بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در اوایل سال ۲۰۱۸ به رایانه شخصی رسید و بزودی نیز باید آن را روی پلتفرم ایکس باکس وان تجربه کرد. این استودیو در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در سال ۲۰۱۹ با همکاری شرکت Grip Digital برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.  Grip Digital  پیشتر بازی شوتر اول شخص Mothergunship را توسعه داده بود و عنوان معمایی  Q.U.B.E نیز توسط همین شرکت توسعه یافت. 

استودیو Obsidian Entertainment  افزود در نسخه کنسولی، تمامی گسترش دهنده‌ها و بسته‌های الحاقی تاکنون انتشاریافته نیز موجود است. با این حساب بازیکنان نسخه کنسولی عنوان نقش آفرینی Pillars of Eternity II: Deadfire می‌توانند به محتوا بسیاری در این بازی دست پیدا کنند. 
از آنجایی که مایکروسافت برنامه بزرگی برای عناوین آینده خود در سر دارد، پیش بینی می‌شود استودیوهای مطرح دیگری نیز به زودی وارد لیست خریدهای این شرکت ردموندی شود. بازی موردبحث با انتشار روی پلتفرم کنسول در مدل‌هایی چون  Xbox One X یا PS4 بهترین وضوح و کیفیت تصویر را خواهد داشت.
 شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب